SİZ İŞİNİZİ DÜŞÜNÜN DİYE, BİZ SİZİ DÜŞÜNDÜK.

Tüm binek ve tüm ticari (Transit Camlı Van Hariç) modellerimizde peşin veya eşit ödemeli krediyle satın alımda, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %4 ya da Ford Options kredisiyle satın alımda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %6 kampanya desteğinden 31 Aralık 2019’a kadar yararlanıp, aklınızdaki Ford’a avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olmak için sizi Ford yetkili satıcılarına bekleriz.


Diğer ticari araçlarımızdaki size özel kampanyalarımızı incelemek için tıklayınız.

Test Sürüşü için Tıklayın!

Belirtilen kampanya oranları Ford marka araç sahibi bireysel müşterilerin perakende araç alımlarında geçerlidir. 31  Aralık 2019’a kadar geçerli kampanya kapsamında, tüm binek ve tüm ticari (Transit Camlı Van Hariç) ticari modellerimizde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden eşit ödemeli kredi ile satın alım durumunda %4, Ford Options kredisi ile satın alım durumunda %6 kampanya desteği uygulanacaktır. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişkin nihai karar yetkisi finans partnerine aittir ve sunulan eşit ödemeli kredi ve Ford Options kampanya destekleri kredinin kabulü durumunda geçerli hale gelecektir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları kitlesel kampanyalar ile birleştirilebilir, diğer kişiye özel kampanyalar ile birleştirilemez.
 

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.