Ford Pro Yazılım Ford Pro Yazılım

Ford Pro Yazılım

Küçük Dokunuşlarla Büyük Sonuçlar

Ford Pro Yazılım ile filonuzun sorunsuz çalışmasını sağlayın. Her zaman açık olan bulut tabanlı platformumuz dijital telematik çözümlere, şarj ve servis hizmetlerine güç verir.Bu platform sayesinde aracınızın verisine, şarj istasyonunuzun verisine ve günlük aktivite raporlarınıza tek ve sürekli akıllanan bir ekrandan erişebileceksiniz.

Ford Araç Verilerine Erişim

Ford Pro Yazılım hizmeti, filolarınızda hizmet veren araçlarınızda entegre modem aracılığıyla Ford araç verilerine kesintisiz erişim sağlayan, ölçeklenebilir bir çözüm sunar.

Nasıl Çalışır?

Ford Pro Yazılım, aracınızın modeminden çok sayıda işlenmemiş veri toplar ve ardından bu verileri işleyerek filonuz için uygulanabilir çözümlere entegre edilebilir.

Araç Verinizi Üreticisinden Alın

Aracınızın verilerini, aynı aracın mühendisliğini yapmış profesyonel ekiplerin güvencesiyle alın. Türkiye’nin fabrika çıkışlı bağlanabilir ilk aracı Ford Transit Custom’ı filonuza katın.

Araç Sağlık Uyarısı

Araç sağlık verilerinize erişerek filonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kalan yağ ömrü, lastik basıncı, motor sıcaklığı, akü voltajı ve sensör arızaları gibi bilgiler, aracınızın verimliliği optimize etmek için önceden plan yapmanıza yardımcı olur.

 

Sürücü Davranışı

Sürücülerinizin davranışlarına ilişkin yararlı bilgiler, filonuzu daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Ford Pro Veri Hizmetleri sizi sert frenleme ve hızlanma, aşırı rölantide çalışma gibi sorunların yanı sıra emniyet kemeri uyarıları da dahil olmak üzere diğer sürücü güvenliği sorunları hakkında bilgilendirir.

Araç Verisi

Ford teknolojisini kullanan diğer birçok faydalı araç veri çözümü, filo performansınızı optimize etmenize yardımcı olabilir. Doğru kilometre sayacı okumaları, VIN, kalan yakıt ve iyileştirilmiş GPS konumu gibi bilgilerle araç verisini inceleyebilirsiniz.

 

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.