Ford Pro Servis Ford Pro Servis

Ford Pro Servis

Ford Pro Servis hizmetleri ile, ticari araçlarınızdan alınan araç sağlığı verilerini kullanarak servis ihtiyaçlarını oluşmadan engellemek ve veri temelli problem tespitleriyle yolda geçireceğiniz süreyi maksimuma çekmeye yardımcı olmayı hedefliyoruz. Ford Pro servisin ana amacı filo müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını kolaylaştırmaktır.

Yerinde Servis Hizmeti

Servis hizmeti verilmesi için donatılmış araçlarımızla filo müşterilerimizin yerlerinde bakım ve basit onarım hizmeti verilmektedir. Türkiye genelindeki servislerimizin büyük çoğunluğu müşterilerimizin randevulu olarak talep etmeleri durumunda bu hizmeti vermektedir. Yerinde Servis; periyodik bakım, basit onarımlar, yazılım güncelleme hizmetlerini kapsamaktadır.

Hizmetimizin müşterilerimize faydası ;

- Servise ulaşım için harcanan yakıt masrafının olmaması

- Serviste gidiş geliş ile ilgili müşteri personel iş gücü kaybının olmaması

- Serviste bekleme süresinin olmaması

Hızlı Servis Hizmeti

Randevu alan müşterilerimizin, sadece periyodik bakım talepleri olması durumunda servislerimizde özel olarak ayrılmış bir alanda ilave personel desteğiyle bakım hizmetinin 1 saat gibi kısa sürede verilmesidir. Servislerimiz müşterilerimizin randevulu olarak talep etmeleri durumunda bu hizmeti vermektedir.

Bu hizmetimizin müşterilerimize faydası ;

- Serviste gidiş geliş ile ilgili müşteri personel iş gücü kaybının azalması

- Serviste bekleme süresinin düşmesi

Kapıdan Al Kapıya Teslim Hizmeti

Müşterilerimizin tüm bakım veya onarım taleplerinde araçları istedikleri yerlerden alınarak hizmetin verilmesi sonucunda tekrar adreslerine teslim edilmektedir. Türkiye genelindeki servislerimizin büyük çoğunluğu müşterilerimizin randevulu olarak talep etmeleri durumunda bu hizmeti vermektedir. Hizmet koşul detayları ile ilgili servislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bu hizmet ile;

- Serviste gidiş geliş ile ilgili müşteri ve personel iş gücü kaybının olmaması sağlanmaktadır.

- Serviste bekleme süresinin olmaması sağlanmaktadır.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.