Ford Pro Şarj Ford Pro Şarj

Ford Pro Şarj

Elektrikli araçların avantajlarından faydalanmayı tercih eden müşterilerimize; depolarında, evlerinde, iş yerlerinde, yolda yani ihtiyaç duyulan her an ve her yerde Ford Pro Şarj Hizmetleri ile destek vereceğiz.

Uçtan Uca Şarj Çözümleri

İlk elektrikli aracını alan veya filosuna daha fazlasını ekliyor olan tüm müşterilerimiz için uçtan uca şarj çözümleri sunuyoruz. Şarj cihazı, yazılım ve altyapı hizmetlerimizden oluşan Ford Pro Şarj sayesinde işletmenize uygun, ölçeklenebilir, hepsi bir arada pek çok çözümü sizlere sunuyoruz.

Keşif Talebinde Bulun

Evde Şarj

Ford Connected Wallbox, aracınızı standart ev prizinden beş kata kadar daha hızlı şarj etmenize olanak tanır. Bağlı araç ile entegre yazılım sayesinde, filo yöneticilerinin araçların anlık şarj bilgilerini ve sürücülerin iş için kullandıklar araçlarını şarj ederken enerjiyi takip edebilmelerini sağlar.

Bilgi Edin

Depoda Şarj

Ford bağlantılı şarj cihazlarını işyerinize kurmak, araçlarınızın her zaman şarjlı olmasını ve çalışmaya hazır olmasını sağlayacaktır. Özel depo gereksinimlerinizi karşılamak için özel bir paket sağlayabiliriz. İş filonuzun şarj ihtiyaçlarını etkili bir şekilde yönetmek için tüm şarj donanımınız, kurulum ve bakımın yanı sıra depo yönetimi yazılımınızı içerir.

Halka Açık Şarj

Türkiye çapında yaygın ağı bulunan şarj hizmeti sağlayıcıları ile kuracağımız iş birliktelikleri ile, müşterilerimize halka açık alanlarda uygun AC veya DC (hızlı) şarj imkanları sağlayacağız

Kurulum ve Keşif Hizmetleri

Şarj istasyonlarımızı satın aldığınızda, Ford uzman ekibi tarafından ücretsiz bir şekilde kurulum hizmeti alırsınız. Ekibimizin kurulumu yapması için altyapı hazırlıklarının tamamlanmış olması gerekir. Altyapı keşfini de şarj istasyonu ile birlikte bayilerimizden talep edebilirsiniz.

Değişen İhtiyaçlara Göre Şarj İstasyonları Değişen İhtiyaçlara Göre Şarj İstasyonları
Değişen İhtiyaçlara Göre Şarj İstasyonları

7.4, 11, 22 kW şarj istasyonu seçeneklerimizden filonuza uygun olan istasyonu, teknik ekibimize danışarak seçebilirsiniz.

Ford Olmayan Elektrikli Araçlara Uyum Ford Olmayan Elektrikli Araçlara Uyum
Ford Olmayan Elektrikli Araçlara Uyum

Şarj cihazlarımız Ford Markası olmayan elektrikli araçlar ile de uyumludur.

 

Uzman Teknisyenler Uzman Teknisyenler
Uzman Teknisyenler

Ekibimiz, şarj cihazlarınızın kurulumundan, yazılım ve servisine kadar sürekli destek sağlar.

 

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.