Ford Anında ile otomobil almanın geleceği parmaklarının ucunda!

Evinizin konforunda sağlıklı ve güvenli bir şekilde yeni Ford sahibi olmanız artık çok kolay. Çünkü otomobil almanın geleceği Ford’da. Ford Anında ile dört kolay adımda hayalinizdeki Ford modeline sahip olabilirsiniz.
 
Üstelik “Kapıdan Al Kapıya Teslim” hizmetimizle yepyeni Ford’unuzu çekiciyle kapınıza kadar getiriyor, 500 TL’ye kadar çekici masrafınızı karşılıyoruz.

Tek yapmanız gereken randevu almak

Ford Kuga, Ford Puma ve Ford Tourneo Courier modellerini size özel bir Ford Dijital Stüdyo danışmanı eşliğinde evinizin konforunda inceleyebilir, aklınızdaki her soruya anında cevap alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken randevu almak
Yola çıkın ve deneyimleyin

Yola çıkın ve deneyimleyin

Hayalinizdeki Ford modeliyle ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra test sürüşü randevusu oluşturabilir, geleceğin teknolojisini direksiyon başındayken birebir deneyimleyebilirsiniz.

Kolay kredi başvurusu parmaklarınızın ucunda

Dilediğiniz Ford modelini deneyimledikten sonra “Hızlı Kredi Başvurusu” hizmetimizle evinizden çıkmadan kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kolay kredi başvurusu parmaklarınızın ucunda
Satış sözleşmesi ile Ford’unuza sahip olun

Satış sözleşmesi ile Ford’unuza sahip olun

Hayalinizdeki Ford modelinde karar kıldıktan sonra geriye sadece sözleşme imzalamak kalıyor. Size en yakın Ford yetkili satıcısında sözleşmeyi imzalayabilir, Ford’unuza sahip olabilirsiniz.

Ford’unuz kapınızda

Önce satın aldığınız Ford aracınızın dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında yepyeni Ford’unuzu evinizin, iş yerinizin veya tercih edeceğiniz başka bir adresin kapısına çekiciyle bırakıyor; çekici ücretini biz karşılıyoruz. Üstelik “Kapıdan Al Kapıya Teslim” hizmetimiz tüm servis ve bakım ihtiyaçlarınız için de geçerli.

Ford’unuz kapınızda

*500 TL’ye kadar olan çekici ücretlerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.