BAKIM PAKETLERİ- Siz sadece keyfini sürün diye...

BAKIM PAKETLERİ- Siz sadece keyfini sürün diye...

FORD BAKIM PAKETLERİ

Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur.
Kısacası, hem sizi hem de aracınızı korur!

Ford’un sunduğu bakım paketleri ile aracınızın periyodik bakımlarını araç satış esnasında ya da sonrasında satın alabilirsiniz.

Ne zaman ve nereden satın alabilir, nerede kullanabilirim?

Bakım paketlerini isterseniz aracınızın satışı esnasında, isterseniz daha sonra servis anında dilediğiniz Ford bayiinden satın alabilir, satın almış olduğunuz periyodik bakımı dilediğiniz Ford bayiinde uygulatabilirsiniz. Ford bayii uzman hizmetini ve orijinal yedek parça satın aldığınızı bilerek, daha iyi hissedeceksiniz.

Ne zaman ve nereden satın alabilir, nerede kullanabilirim?

Hangi modellerde satın alabilirim ve fiyatlar nedir?

BinekHafif ve Orta Ticari modellerimizde bakım paketlerini satın alabilirsiniz.

Detaylı model bilgilerine ve fiyatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

> Binek Araçlar bakım paketleri fiyatları için tıklayınız.
> Ticari Araçlar bakım paketleri fiyatları için tıklayınız.

Hangi modellerde satın alabilirim ve fiyatlar nedir?
Neden avantajlıyım?

Neden avantajlıyım?

Hayatta düşünecek yeterince şey var. Bir de aracınızın periyodik bakım masraflarını düşünmeyin. Önceden satın aldığınız bakım paketleri sayesinde, periyodik bakıma dair maliyetleri sonradan düşünmenize gerek yok.

Aracınızın periyodik bakımlarını2’li3’lü ve 4’lü (ve üstü) bakım paketleri şeklinde satın aldığınızda, ayrı ayrı satın almanız durumunda oluşacak fiyatlar üzerinden sırasıyla %5%10 ve %15 indirim elde edeceksiniz. Ayrıca toplu ve önden satın alarak, ileriki senelerde olabilecek periyodik bakımın muhtemel fiyat artışlarından da etkilenmemiş olacaksınız. Kısacası kafanız rahat olacak!

Aracınızı satın alırken bakım paketlerini satın almayı tercih ederseniz, Her Şey Dahil Finans Paketi ile, bakım paketleri maliyetlerini de tıpkı FKasko, Ford Güvence ve Aksesuarda olduğu gibi aracınızın kredisine dahil edebilirsiniz.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.