Ford Servis - Bakım ve Onarımlar

Ford Servis - Bakım ve Onarımlar

Ford, aracınızın üretiminde olduğu kadar bakım ve onarım-tamir hizmetine de önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, Ford marka aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Ford Yetkili Satıcıları veya Servislerinde, aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Binek araçlardan Ford FiestaKuga, B-MAX, Yeni Ford MondeoC-MAX ve Grand C-MAXS-MAXGalaxyYeni Ford Focus ve ticari araçlardan Ford Transit, Tourneo CourierTransit CourierTourneo ConnectTransit ConnectTourneo CustomTransit Custom veya Ford Ranger sahibiyseniz ihtiyaç duymanız halinde servis randevusu alabilirsiniz.

Aracınızı satın aldığınız ilk andan itibaren hem sizi hem aracınızı koruyan avantajlı bakım paketi fiyatları için tıklayın.

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.
Ford'un sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur. Ford'un üstün kaliteli bakım hizmetleriyle birlikte aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi alma imkanınız da olacaktır:
 
• Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
• Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
• Belirlenen bakım için net fiyat 
• Size en uygun zamanda araç teslimatı
• Fatura ve yapılan bakım işlemleri

Periyodik Bakım Kapsamları

Ford marka aracınızın performansını korumak ve yüksek tamir maliyetlerini önlemek için, kilometresine ya da yıllık dönemlerine göre (hangisi daha önce dolarsa) aracınızın bakımını yaptırmanız gerekir. 

Ford marka aracınız için önerilen Ford Servis bakım aralıklarını öğrenin.

Ford Binek Araç modelleri periyodik bakım aralıkları ve kapsamı dosyalarına aşağıdaki model linklerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni EcoSport Yeni Focus
Yeni Fiesta Kuga
C-MAX S-MAX
Fiesta Focus
Galaxy Mondeo
Mustang B-MAX
Yeni Kuga Yeni Puma

Tavsiye edilen işçilik ücretleri 260 TL+KDV’dir.


Ford Ticari Araç modelleri periyodik bakım aralıkları ve kapsamı dosyalarına aşağıdaki model linklerinden ulaşabilirsiniz.

Ranger
Transit/Tourneo Courier
Transit/Tourneo Custom
Yeni Transit
Transit
Yeni Transit/Tourneo Connect
Transit/Tourneo Connect
Ranger/Ranger Raptor

Periyodik Bakım Kapsamları
Geri çağırma kampanyasından aracım etkileniyor mu?

Geri çağırma kampanyasından aracım etkileniyor mu?

Çok düşük bir olasılık da olsa güvenlik nedeniyle bazı araçlarımızı geri çağırmamız gerekirse, ya resmi araç tescil kayıtlarında ya da kendi kayıtlarımızda aracın sahibi olan kişiye ulaşarak, tamir işleminin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını talep ederiz. Dilerseniz, daha fazla bilgi almak için bölgenizdeki Ford yetkili bayisine de danışabilirsiniz.

Muayeneden önce son çıkış

Ford’unuzu periyodik muayene öncesi yetkili servislerimize getirin, ücretsiz kontrolle rahat edin.

Muayeneden önce son çıkış
Bakım ve Onarımla İlgili Soru ve Cevaplar

Bakım ve Onarımla İlgili Soru ve Cevaplar

Bakım ve onarımla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, cevabını büyük olasılıkla Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzde bulacaksınız.

 

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.