Bilgi Alın

Yeni Transit Minibüs Yeni Transit Minibüs

Yeni Ford Transit Minibüs

Yolcu taşımacılığında sınıf atlayın

Yeni Ford Transit Minibüs ile nereye giderseniz gidin, seyahat etmenin en konforlu ve en teknolojik versiyonunu deneyimleyeceksiniz.

Fiyat Listesi
 • Motor

  165 PS

 • Şanzıman

  Manuel / Otomatik

 • Kapasite

  410L, 440E ve 460ED

 • Yolcu Kapasitesi

  14+1, 16+1 ve 17+1

KONFOR VE KAPASİTE

Yeni Ford Transit Minibüs, şık tasarımı ve konforlu iç mekanı ile yolculara üst düzey bir seyahat deneyimi sunar. Güvenlik ve konfor hedef alınarak tasarlanan Yeni Transit Minibüs, maksimum 18 kişi koltuk kapasitesi ile konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

Gelişmiş Sürücü Destek Teknolojileri

Kör Nokta Uyarı Sistemi, 360 Derece Çevre Görüş Kamerası ve Geri Manevra Fren Desteği gibi gelişmiş sürücü destek teknolojileri ile Yeni Ford Transit Minibüs size eşsiz bir sürüş deneyimi sunar

Adaptif Hız Kontrol Sistemi

Adaptif hız kontrol sistemi, önceden ayarladığınız hızı ve önde bulunan araca olan mesafenizi korumanıza yardımcı olur. Sistem, önde bulunan bir aracı algıladığı takdirde, istenen mesafeyi muhafaza etmek için otomatik olarak aracı yavaşlatır. Yol boşalır boşalmaz araç yine önceden ayarlanan sürate ivmelenir.

8” Yarı Dijital Yol Bilgisayarı

8” Yarı Dijital Yol Bilgisayarı kolayca okunabilen simgeler sayesinde yolculuğunuza hakim olmanıza yardımcı olur.

Ford SYNC 4

Türkçe sesli komut özellikli SYNC 4 destekli 12’’ Bilgi-Eğlence Sistemi, akıllı telefonunuzla entegrasyonu destekliyor ve her şeyin kontrolünüz altında olmasını sağlıyor.

Keşfet

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

Yeni Ford Transit Minibüs, direksiyon başına her geçtiğinizde deneyiminizi daha iyi hale getirmek için ileri teknolojilerle donatıldı.

Uzun Mesafeli Yolculuklarda Performans

Ford Transit Minibüs, hem şehir içi hem de uzun mesafeli yolculuklarda 2.0L EcoBlue motor 165 PS gücü, 6 ileri vitesli manuel ve 10 ileri otomatik şanzımanı ile üstün performans sunar.

Koşullar Ne Olursa Olsun Kontrol Sizin Elinizde

Elektronik Denge Kontrol Sistemi, aracın gelişmiş sensörlerini kullanarak aracın davranışını izler. Gitmek istenilen yön ile aracın gittiği yönün farklı olması durumda sistem, sensörler yardımıyla yol tutuşunun zayıfladığını algılar. İhtiyaç olması halinde gerekli olan tekerleklere ayrı şiddette otomatik fren uygular ve aracın dengesini sağlar.

FONKSİYONELLİK

Yeni Ford Transit Minibüs profesyonel ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel özellikler sunar.

GÜVENLİK

Transit Minibüs, hem şehir içi hem de uzun mesafeli yolculuklarda ticari veya bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla gelişmiş güvenlik ve konfor özellikleri ile tasarlandı.

Yokuşta Kalkışlarda Daha Fazla Kontrol

Yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önleyen bu sistem, 2-3 saniye süreyle fazladan fren gücü uygulayarak ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar. 

Yayaları Korumaya Yardımcı Olabilen Sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Önleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. 

Yeni Ford Transit Minibüs Artık FordPass ile Bağlanılabilir!

FordPass'i Keşfet

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro
 
 • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

 • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.