Ford 365 Garanti İle
365 Gün Garantinin Keyfini Sürün!

Ayrıcalıklı sürüş deneyimi ve fonksiyonel teknolojilerle keyifli yolculukları garanti eden Ford'unuzun şimdi yepyeni  bir garantisi var. Daha önce hiç gelmemiş olsalar bile periyodik bakımını Ford Yetkili Servisi’nde yaptıranlar, 1 yıllık ücretsiz onarım  garantisi kazanıyor.*

Ford 365 Garanti

10 Yaş/160.000 Km'ye Kadar Ford 365 Garanti!
Ford 365 Garanti ile siz de 10 yaş/160.000 km’nin altındaki araçlarınızın bakımını Ford Yetkili Servislerinde yaptırın, mekanik ve elektrik arızalarına karşı Ford’unuzu garantiye alın.

Uzman Kadro ile Aracınızı Koruyun​
Periyodik bakımı ve arıza tamirini uzman ekiplerde yaptırma imkânı sunan Ford 365 Garanti ile aracınızı daima yetkili servis güvencesiyle kullanabilirsiniz. 

Kapsamlı Hizmet ile Bakımdan Yararlanın​
Uzman kadro eşliğinde kapsamlı tamir ve onarım hizmetleri sayesinde aracınızı emin ellere emanet edebilirsiniz. Bakımlara gelmeye devam ettiğince, garantin devam eder, arıza ve endişeniz ortadan kalkar.

1 Günde 1 Yıl Garanti!
Koşulları sağlayan Ford’unuzu istediğiniz zaman Ford 365 Garanti kapsamına alabilirsiniz. Yetkili servise daha önce gitseniz de gitmeseniz de ücretsiz garantiden yararlanabilir, aracınızın keyfini yıl boyunca güvenle çıkarabilirsiniz. 

Aracınızın Değerini Koruyun!
Orijinal ekipmanlarla yapılan servis geçmişine detaylı bir şekilde ulaşabilir, aracınızın değerini düşürmeden Ford 365 Garanti ile güvenilir bir satış dönemi geçirebilirsiniz.

Yolculuğunuzu Garanti Altına Alın!
Yılın her anında aracınızı uzman kadronun ellerine bırakarak garantiye alan Ford 365 Garanti ile aracınızın ihtiyaç duyabileceği hizmetleri sağlayabilir ve bir sonraki bakıma kadar ücretsiz garanti elde edebilirsiniz.

Ford 365 Garanti ayrıcalığıyla tanışın

Bilgi Alın

*Ford 365 Garanti, üretici firma garantisi sona erdikten sonra, Ford 365 garanti kapsamında hizmet veren Ford Servis noktalarında periyodik bakım hizmeti satın alınması ile başlayan ve araçların garanti belgesi ve servis kılavuzunda belirtilen periyodik bakım süresi veya km’si boyunca (hangisi önce dolarsa) Ford 365 Garanti Onay Metni’nde belirtilen kapsam ve şartlar dahilinde mekanik ve elektrik arızalarının giderilmesini kapsayan garanti hizmetidir.
Ford 365 Garanti, üretici garantisinin veya Ford 365 Garanti’nin bitmesine 1 yıldan kısa bir süre kalmış 10 yaş ve/veya 160.000 Km’ye kadar Ford binek araçların Ford yetkili servislerinde periyodik bakım yaptırmaları durumunda periyodik bakım süresi veya km’si boyunca program şartlarında belirtilen kapsam dahilinde geçerlidir.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.