SEDAN BAGAJ HACMİ 511 L
YAKIT TÜKETİMİ 4.5 - 7.1 lt/100km
CO2 EMİSYONU 117 - 180 g/km

YENİ FORD FOCUS

Yeni Ford Focus’un kusursuz özellikleriyle detayları farklı hissetmeye hazır olun.

Yeni dış tasarımla gelen entegre sis lambalı çarpıcı LED farlar gibi şık öğeleri taşıyan farklı bir stil. Co-Pilot 360 gibi gelecek nesil teknolojiler.

Yeni Focus EcoBoost Hibrit teknolojisiyle elektrikli sistemlerin verimli dünyasına ilk adımınızı atın. Amaca yönelik olarak tasarlanan yeni PowerShift çift kavramalı otomatik şanzımanla her sürüşün keyfini doyasıya yaşayın.

Focus Station Wagon modelinde yer alan yük bölmesi, temizlenmesini kolaylaştıran yeni su geçirmez kaplamayla sunuluyor. Bu şekilde kuru ve ıslak eşyalarınızı ayrı ayrı ve güvenle taşıyabilirsiniz.

Kullanım şekli ve donanım tercihlerine uygun olarak çeşitli model ve gövde tipi kombinasyonlarıyla sunulan Yeni Focus; üstün performansı, akıllı teknolojileri ve göz alıcı görünümüyle dikkat çekiyor. Seçim sizin: Ford Focus Active ile sağlam ve pratik kullanımı, Titanium ile lüks konforu, ST-Line ile sportif sürüşü tercih edebilirsiniz.

YENİ FORD FOCUS’U KEŞFET

ANA ÖZELLİKLER

Ford Co-Pilot 360


Ford Co-Pilot 360, birlikte çalışan çeşitli teknolojilerle sürüş keyfinizi her zamankinden daha konforlu hale getiriyor.
Örneğin; Dur-Kalk (Stop&Go) fonksiyonu ile Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, hızınızı önünüzdeki araca göre otomatik olarak ayarlamakla kalmıyor, trafik sıkıştığında aracı tamamen duruş konumuna getirip yol açıldığında aracın otomatik olarak yeniden başlatılmasını destekliyor ve yola devam etmenizi sağlıyor.

Focus Hibrit


Focus EcoBoost Hibrit, motoru desteklemek ve verimliliği artırmak için 48 volt bataryadan güç alan elektrik motorlu hibrit otomobildir. Yeni Focus’un hibrit motoru, ilave 16 PS güç vermenin yanı sıra hızlanmayı %20’ye varan oranda artırır. Rejeneratif frenleme ile sürüş sırasında MHEV’nin bataryası şarj olur ve harici bir güç kaynağına bağlanma ihtiyacı duyulmaz.

Açılabilir Panoramik Cam Tavan


Elektrikli Açılabilir Panoramik Cam Tavan ile manzaranın keyfini çıkarın. Çift yönlü ayarlanabilir tavan tamamen açılabiliyor. Yansıtıcı cam özelliği, güneş ışınlarını dışarıda tutarak iç mekanın serin ve konforlu kalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca elektrikli güneşlik de yine bir tuşla açılıp kapatılabiliyor.

Focus Station Wagon Bagajı

Focus Station Wagon modelinin bagaj bölmesi, iyileştirilmiş aydınlatma ve kolay temizlenme özelliklerinin yanı sıra menteşeli dikey bir ayraçla depolama alanını ihtiyacınıza göre düzenlemenize olanak sağlıyor.

Acil Durum Fren Destek Sistemi

Bir kamera aracın önündeki yolu sürekli olarak tarar ve olası bir çarpışma durumunda sistem sizi uyarır. Tepki vermediğiniz takdirde sizin için fren uygulayabilir.

Yenilenen Ön Tasarım

Yenilenen ön tampon ve ızgara tasarımıyla Yeni Ford Focus, farkını ortaya koyuyor.

Güncel Ford kampanyalarını keşfedin!

Tüm kampanyaları görüntüleyin

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

<%-todayClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

<%-todayPartsClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

<%-todayServiceClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  YOL TARİFİ

  BAYİ DETAYI

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.