Ford Satış Sonrası Hizmetler

Satış sonrası hizmetlerimizle amacımız, hayatınızı kolaylaştırmak ve her durumda yanınızda olduğumuzu hissettirmek. Görüntülü bilgilendirme sistemi, Ford aktif yol destek asistanı, ilk buluşma programı ve F kasko gibi hizmetlerimizle size “İyi ki yanımda Ford var” dedirtebilmek bizim için çok değerli.

Kapıdan Al Kapıya Teslim Et Hizmetiyle Yanında Ford Var

“Kapıdan Al Kapıya Teslim Et” hizmetiyle Ford’unuzu kapınızdan alalım, mekanik bakım onarım sonrası dezenfekte edip tekrar kapınıza bırakalım.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Görüntülü Bilgilendirme Sistemiyle Yanında Ford Var

Servisteki aracınıza yapılan işlemler hakkında bilgiyi doğrudan ustasından dinleyin, videoda detayları izleyin ve tek tıkla onaylayın. Görüntülü bilgilendirme sistemiyle aracınız gözünüzün önünde.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Yolda Desteğe İhtiyacın Olduğunda Yanında Ford Var

Yolunuza güven içinde devam etmenin rahatlığını hep yaşayın diye Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) bir telefon uzağınızda.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Yeni Aracının İlk Kontrollerinde Yanında Ford Var

Yeni Ford’unuzu aldıktan sonraki ilk altı ay içinde “ilk buluşma” için bayilerimize gelin , hem yeni aracınızın ilk kontrollerini ücretsiz yaptırın, uzmanlarından aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulun ve sunduğumuz avantajlardan yararlanın.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Güvenilir ve Pratik Kasko İşlemlerinde Yanında Ford Var

Ford’unuza özel hazırlanmış F Kasko; orijinal yedek parça hizmeti, uzman servis ekibi ayrıcalığı ve Ford güvenlik standartlarına uygun onarım garantisiyle kendinizi hep güvende hissetmenizi sağlıyor.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.