Kullanışlılık

Çarpıcı ve çağdaş dış tasarım. Ergonomik, çok yönlü iç tasarım. Ford Kuga, istediğinizde içinizdeki macera duygusunu açığa çıkarmanıza yardımcı olacak, istediğinizde ailenizle konforlu, güvenli yolculuklar yapmanızı sağlayacak ve yolculuklarınızda her ihtiyacınızı karşılayabilecek ideal araç.

Esnek, ayarlanabilir arka koltuklar

Esnek, ayarlanabilir arka koltuklar

Ford Kuga’nın dinamik iç tasarımı her yolculuğa uyum sağlayabilmeniz için maksimum düzeyde özgürlük sunuyor. Uzun bir yolculuk için daha fazla saklama alanına mı ihtiyacınız var veya arka koltukta geniş diz mesafesinin konforunu mu tercih ediyorsunuz? Kızaklı yapıdaki arka koltuk tasarımı, ihtiyacınıza göre ileri veya geri kaydırılabiliyor. Geri alındığında diz mesafesi 12,5 cm’ye kadar arttırılabilirken öne alındığında bagaj kapasitesi 67 litreye kadar artırılabiliyor. Böylece ihtiyacınız olan her şeyi bagaja sığdırabiliyorsunuz.

Tavan rayları

Şık mat alüminyum veya siyah renkli tavan rayları, Ford Kuga'nızın hakim SUV karakterini vurgularken tavan aksesuarlarınız için gerekli altyapıyı da oluşturuyor.

Tavan rayları
Her şeye yetecek kadar geniş alan

Her şeye yetecek kadar geniş alan

Kuga’nın tamamen yenilenen gövdesi, iyileştirilen ve daha verimli hale getirilen iç tasarımı; sürücü ile birlikte önde veya arkada yolculuk yapan kullanıcılara daha geniş diz ve omuz mesafesi sunuyor.. Orta konsoldaki büyük bölme, en büyük akıllı telefonlar için bile yeterli alan sunuyor. Sürücü ve yolcu için büyük bardak tutucuların yanı sıra kapıların yanları bile saklama alanlarını maksimize etmek için tasarlandı. Yenilenen gövdenin etkisi sadece aracın iç mekanına değil bagaj hacmine de yansıyor.

Ferah ve kullanışlı mekan

Alışveriş keyfinizi veya çocukları okula bırakmayı kolaylaştırın. Ya da neden arkaya birkaç bisiklet atıp keşfe çıkmıyorsunuz? Kuga’nın esnek arka koltuk tasarımı ve 1530 litreye varan yükleme alanı kapasitesi, ihtiyacınız duyduğunuz tüm alana sahip olmanızı garanti ediyor.

Ferah ve kullanışlı mekan

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.