Konfor ve Rahatlık

Dikkat çekici dizayn, rafine iç mekan tasarımından panoramik cam tavana kadar Kuga’nın her özelliği dinamik bir hareket hissi yaratıyor. Gelişmiş teknolojiler de her fırsatta sürüş deneyimini geliştiriyor ve sürücüye destek oluyor.

SYNC ile hep bağlantıda kalın

SYNC ile hep bağlantıda kalın

8¨ dokunmatik ekran ile sunulan Ford SYNC Multimedya Sistemi, telefonunuzu ve müziğinizi kontrol etmenize olanak tanıyor, akıllı telefonunuzda yer alan navigasyon sistemini kullanmanızı sağlıyor. Apple CarPlay veya AppLink ile bağlanarak en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarına erişebildiğiniz bu sistem güvenli sürüş yapmanıza imkan tanıyor.

Size özel konser salonu

Müzik zevkiniz ne olursa olsun, notalar sanatçının istediği şekilde duyulmayı hak ediyor. Kuga’da tam da bunu bekleyebilirsiniz. Neden mi? Çünkü artık B&O Play Ses Sistemi var. Premium seviyedeki 675 watt’lık ses sistemi, 10 hoparlörü, alçak frekans ve bas sesleri daha iyi hissetmemizi sağlayan donanımıyla zengin bir ses aralığı sağlıyor. Bu gelişmiş teknoloji, B&O PLAY’in akustik uzmanları tarafından Kuga için özel olarak tasarlandı. Böylece B&O PLAY Ses Sistemi; en sevdiğiniz grupları ve şarkıları, otomobilinizin konforundayken konser alanındaymışçasına dinleyebilmenizi sağlıyor.

Size özel konser salonu
Kuga Şarj Edilebilir Hibrit

Kuga Şarj Edilebilir Hibrit

Kuga şarj edilebilir hibrit, biri normal ev şarjı, diğeri kamusal şarj istasyonları için olmak üzere iki standart şarj kablosuyla sunuluyor. Şarj edilebilir hibrit aracınızı evde şarj etme süresini mümkün olduğunca hızlandırmak mı istiyorsunuz? Wall-Box duvar ünitesini evinize kurabilirsiniz. Kuga'nızı 3.5 saatten kısa sürede sıfırdan tam şarj edebilen Wall-Box duvar ünitesi, geleneksel bir prize göre çok daha hızlı şarjı mümkün kılıyor.Hareket halindeyken şarj etmeniz gerektiğinde giderek yaygınlaşan kamusal şarj istasyonları ağını da kolayca kullanabilirsiniz.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. Sıcaklık dışarıda sıfırın altında olsa bile, sistem birkaç saniye içinde çalışmaya başlar.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin
Akıllı, kullanışlı, ergonomik

Akıllı, kullanışlı, ergonomik

Elektronik park freni, basit bir ekleme olmasına rağmen şaşırtıcı avantajlar sunuyor. Örneğin, daha fazla alan yaratıyor, daha kolay devreye giriyor. Park frenini devreye almak için tek yapmanız gereken de orta konsol üzerindeki tuşa basmak.

Sürüş sırasında daha fazla destek

Kuga’nın 10 yönlü ayarlanabilir elektrikli sürücü koltuğu, sürüş pozisyonunuzu kişisel tercihlerinize göre tam olarak özelleştirmenizi sağlıyor. Koltuğu ileri ve geri hareket ettirebilir, oturma alanını, koltuk yüksekliğini, sırt ve bel desteğini ayarlayabilirsiniz.

Sürüş sırasında daha fazla destek
Isıtmalı koltuklarla daha fazla konfor

Isıtmalı koltuklarla daha fazla konfor

Kuga’da sürücü ve ön yolcu koltuğu ısıtmalı olarak sunuluyor. Isıtmalı direksiyon ise soğuk kış günlerinde ellerinizin sıcak kalmasını sağlayarak konforu artırıyor.

Anahtar arama derdine son

Anahtar arama derdine son

Elleriniz tamamen dolu olsa bile Kuga’nızın bagajına erişmek çok kolay. Anahtarınız üzerinizdeyken tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altına götürerek hareket ettirmek. Sizin hiçbir şeye dokunmanız gerekmeden bagaj kapağı otomatik olarak açılacak ya da kapanacaktır.

Daha fazla özgürlük

Daha fazla özgürlük

Kuga, açılabilir panoramik cam tavan seçeneği ile daha fazla özgürlük sunuyor. Aracın ön ve arka koltuklarının üstünde konumuyla doğal ışığın girişine izin verirken açıldığında taze havayla ortamı ferahlatıyor. Güneş ışığını yansıtma özelliğine sahip camı kapalıyken serin kalmanızı, elektrikle çalışan tavan gölgeliği ise ihtiyacınız olan gölgeyi sağlıyor.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.