Performans ve Verimlilik


          

                         


Her seferinde aynı mükemmelliyette sürüş deneyimi.

                       

Çevreci kimliğiyle her koşulda yüksek performans sunan motor

EcoBoost motor, alışılagelen düşünce kalıplarını değiştiren Ford'un en yeni ödüllü motor teknolojisi. Yüksek performans sunan bu küçük hacimli hafif motor, bünyesindeki yenilikçi teknolojiler sayesinde üstün yakıt verimliliğiyle birlikte çevreye salınan zararlı gazları azaltıyor ve düşük emisyondan asla ödün vermiyor.

Daha verimli sürüşün yardımcısı

Ford’un yenilikçi Eko Mod sistemi sürüş davranışınızın yakıt tüketiminizi nasıl etkilediğini sürekli değerlendirir. Sistem hızınızın, vites geçişleri, fren ve bekleme seviyelerinizin yanı sıra yaptığınız kısa ve uzun yolculukların sayısını da analiz eder.

Otomatik Başlat-Durdur ile daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında durduğunuzda veya aracınız boşta bekleme halindeyken motoru otomatik olarak durdurur. Bu süreçte farlar, klima, radyo ve Ford SYNC sistemi gibi temel işlevlere güç sağlamaya devam eder. Otomatik Başlat-Durdur, özellikle şehir içinde yakıt tüketimini %10'a varan oranda azaltmaya imkan tanır.

Ford Elektrikli Araçlar

Geleceğin teknolojisini bugünden deneyimleyin.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.