Ford Ranger, Bir Önceki Nesline Göre,
Daha Güçlü, Daha Verimli, Daha Ekonomik!

Şimdi 2.0 litre 500 Nm motor ile!

Şimdi 2.0 litre 500 Nm motor ile!

2.0L Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Ranger, 213 PS beygir gücü ve 500 Nm tork gücüne ulaşan aktarma sistemi seçeneği ile daha güçlü, daha verimli ve daha düşük emisyonlara sahip. Üstelik Ranger, daha küçük motor ve daha fazla güçle birlikte vergi avantajı da sağlıyor.

VERGİ AVANTAJI:
2019 Ranger Wildtrak 2.0L 4x4 ile bir önceki nesile göre yıllık MTV tutarında 9.603 TL vergi avantajı! 1

1
17.09.2019 tarihi itibari ile belirtilen 2.501 TL tutar; 2019 Model yılı Ranger XLT/Wildtrak 2.0L 4x4 model aracın yıllık MTV tutarına karşılık 5.003 TL ile 2018 model Ranger Wildtrak 3.2L 4x4 model aracın yıllık MTV tutarı 14.606 TL`nin arasındaki farkı ifade etmektedir.
 

Daha Yenilikçi Şanzıman

Ranger, gelişmiş 10 ileri otomatik vitesli şanzımanıyla olağanüstü bir yakıt ekonomisi ve ödüllendirici bir hızlanma sunuyor. Şanzımanın değişen koşullara zahmetsizce adapte olmasını sağlayan gerçek zamanlı adaptif vites değiştirme özelliğini de Ranger’ı, 6 ileri otomatik şanzımanlı eski Ranger’ın önüne geçiriyor.
Böylelikle Ranger’la ister otoyolda isterse zorlu off-road arazi şartlarında olun, daima doğru zamanda doğru vitesi kullanırsınız.

Daha Yenilikçi Şanzıman
Daha Teknolojik Özellikler

Daha Teknolojik Özellikler

Ford Ranger’ın gelişmiş otopark yardımcısı, tek bir düğmeyle birlikte park alanlarına kolay girmenizi ve çıkmasını sağlıyor.
Hayatınızı kolaylaştıran Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi sayesinde, Ford Ranger’ın anahtarı ister cebinizde isterseniz de çantanızda olsun kapılar açılır ve sadece debriyaja basarak motoru çalıştırabilirsiniz.
Yaya algılama özellikli Çarpışma Önleme Yardımı, Ranger’ın önündeki yolu tarayarak olası bir çarpışma algılarsa sizi uyarır, bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz otomatik tam fren gücü uygular.
Ve çok daha fazla teknolojik özellikler Ford Ranger ile KENDİNİ BULMANIN #biryolunubul.   
 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.