SİZİN İÇİN, SİZE ÖZEL AVANTAJLARLA, 
YENİ BİR FORD SAHİBİ OLMA ZAMANI!

31 Mart  2020’ye kadar Fiesta, EcoSport, Focus, Mondeo, S-MAX, Galaxy ve tüm ticari modellerimizde (Camlı Van Hariç) peşin veya eşit ödemeli krediyle satın alımda, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %2 ya da Ford Options kredisiyle satın alımda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %4 kampanya desteğiyle, aklınızdaki Ford’a avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olun.


Binek araçlarımızdaki size özel kampanyalarımızı incelemek için tıklayınız.

Test Sürüşü için Tıklayın!

Belirtilen kampanya oranları 01.05.2015 ve sonrasında FKasko ile onarılan ve onarım bedeli KDV dahil 10.000 TL’nin üzerinde olan Fiesta, EcoSport, Focus, Mondeo, S-MAX, Galaxy ve tüm ticari modellerimizde (Camlı Van Hariç) ​ perakende araç alımlarında geçerlidir. 31 Mart 2020’ye kadar geçerli kampanya kapsamında, Ford marka 0 km otomobillerde ve ticari araçlarda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden eşit ödemeli kredi ile satın alım durumunda %2, Ford Options kredisi ile satın alım durumunda %4 kampanya desteği uygulanacaktır. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişkin nihai karar yetkisi finans partnerine aittir ve sunulan eşit ödemeli kredi ve Ford Options kampanya destekleri kredinin kabulü durumunda geçerli hale gelecektir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları kitlesel kampanyalar ile birleştirilebilir, diğer kişiye özel kampanyalar ile birleştirilemez.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.