SİZ İŞİNİZİ DÜŞÜNÜN DİYE, BİZ SİZİ DÜŞÜNDÜK.

31 Aralık 2019’a kadar tüm binek ve tüm ticari (Transit Camlı Van Hariç) modellerimizde peşin veya eşit ödemeli krediyle satın alımda, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %4 ya da Ford Options kredisiyle satın alımda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %6 kampanya desteğiyle, aklınızdaki Ford’a avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olun.

Ticari araçlarımızdaki size özel kampanyalarımızı incelemek için tıklayınız.

Test Sürüşü için Tıklayın!

Belirtilen kampanya oranları 01.05.2015 ve sonrasında F Kasko ile onarılan ve onarım bedeli KDV dahil 10.000 TL’nin üzerinde olan tüm binek ve tüm ticari (Transit Camlı Van Hariç) ticari modellerimizde ​ perakende araç alımlarında geçerlidir. 31 Aralık 2019’a kadar geçerli kampanya kapsamında, Ford marka 0 km otomobillerde ve ticari araçlarda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden eşit ödemeli kredi ile satın alım durumunda %4, Ford Options kredisi ile satın alım durumunda %6 kampanya desteği uygulanacaktır. Kredi başvurusunun kabulü ve reddedilmesine ilişkin nihai karar yetkisi finans partnerine aittir ve sunulan eşit ödemeli kredi ve Ford Options kampanya destekleri kredinin kabulü durumunda geçerli hale gelecektir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları kitlesel kampanyalar ile birleştirilebilir, diğer kişiye özel kampanyalar ile birleştirilemez.
 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.