Wings for Life World Run’da 
“Benim Elim Senin Elin”
diyen herkese teşekkür ederiz. 


Wings For Life World Run

4 senedir Ford Kuga’yla yakalama aracı olarak yer aldığımız ve bu sene “Benim Elim Senin Elin” diyerek koşamayanlar için koştuğumuz Wings for Life World Run’da bir ilke imza attık. 

Gönüllü 2274 kişinin bir araya geldiği Ford Team ile hem dünyanın en kalabalık koşu grubunu oluşturduk, hem de 80.255 € bağışla Türkiye’nin en çok, dünyanın 2. en çok bağış toplayan takımı olarak hedefimizi gerçekleştirdik. 

Bu anlamlı başarıda emeği geçen tüm Ford Team gönüllülerine sonsuz teşekkürler. 
 
Benim Elim Senin Elin

Omurilik felçlilerine, onlara bu koşuyla destek vereceğimize, onlar için koşacağımıza ithafen “Benim Elim Senin Elin” dedik. Bu söylemi de takımımızın taşıyıcı unsuru olarak eldivenlere taşıdık. Neden mi eldiven?
 
Biliyorsunuz ki omurilik felçlileri zoru başarıyorlar ve tekerlekli sandalyelerini kullanırken ellerinden güç alıyorlar. Bu sebeple de eldiven kullanıyorlar.

Biz de Ford Team olarak onlarla empati kurarak, onların yanında olduğumuzu göstermek için “Benim Elim Senin Elin” yazan eldivenlerle koşarak "omurilik felcine farkındalık yarattık"

Yakalama Aracı Kuga ile Tanışın

Yakalama Aracı Kuga ile Tanışın

Bu yarışta bitiş çizgisi yok, Yakalama Aracı var. Wings for Life World Run koşusu başladıktan 30 dakika sonra Yakalama Aracı olarak görev yapacak olan Ford Kuga yola çıktı ve koşucuları yakaladı.

Ford Kuga, yarışın dışında da eşsiz sürüş deneyimini yaşamak isteyenleri Ford yetkili satıcılarında bekliyor.

Kayıt ücreti üzerinden yapılan 25 TL’lik bağış, https://www.alivex.com/tr/wings-for-life-world-run-izmir sayfasından
2 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 14:00’a kadar yapılan kayıtlar için geçerlidir.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.