Bilgi Alın

Yeni Ford Transit Van

İleri Görüşlü. İlham Verici. Dikkat Çekici.

Yeni Ford Transit Van ileri motor teknolojisi ve bağlanılabilirlik özellikleriyle işlerinizi daha verimli hale getiriyor. Geniş yükleme alanı, üstün motor performansı ve gelişmiş sürüş teknolojileri ile her türlü taşımacılık ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.

Fiyat Listesi
 • Motor

  130 PS / 165 PS

 • Şanzıman

  Otomatik & Manuel

 • Kapasite

  350M / 350L / 350E / 350ED / 500ED

 • İstiap Haddi

  2357 kg'ye kadar

Yeni Ford Transit Van Özellikleri

Geniş Yükleme Alanı

15.1 m³'e varan yükleme alanı, farklı şasi uzunlukları(orta-uzun-jumbo)  ve yükseklik (orta-yüksek tavan) seçenekleriyle ihtiyaca uygun çözümler sunar. Geniş yan ve arka kapıları sayesinde yükleme ve boşaltma işlemleri kolaylaşır.

RENK SEÇENEKLERİ

Yeni Ford Transit Van, ticari ihtiyaçlarınıza uygun farklı renk seçenekleri sunar.

VERİMLİLİK

Yeni Ford Transit Van sayesinde düşük işletme maliyetleriyle ağır yükleri taşıyabilirsiniz.

Ford Transit'in güçlü ve verimli EcoBlue motorları

Yeni Ford Transit'in 2.0 EcoBlue Upgrade dizel motorları, 130 ve 165 PS güç seçenekleriyle yüksek performans ve yakıt tasarrufu sunar.

Geliştirilmiş Otomatik Şanzıman

Önden çeker araçlar için geliştirilen 8 ileri vitesli otomatik şanzıman, konsola yerleştirilen döner vites konsolu ve direksiyona monte edilmiş vites değiştirme kulakçığı ile birlikte sunulmaktadır.

FONKSİYONELLİK

Yeni Ford Transit Van profesyonel ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel özellikler sunar.

GÜVENLİK

Yolculuğunuzun tüm aşamalarında sürüş deneyimini kolaylaştıran teknolojiler.

Kör Nokta Uyarı Sistemi

Kör Nokta Uyarı Sistemi sayesinde şerit değiştirirken Yeni Transit Van sizi uyararak güvenliğinizi sağlar.

Çarpışma Önleme Yardımcısı

Çarpışma Önleme Yardımcısı radar teknolojisini kullanarak araç trafiğini algılar ve ihtiyaç olması halinde fren desteği sunar.

Yokuşta Kalkışlarda Daha Fazla Kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. 

Olağanüstü Yük Alanı ve Erişim

Transit, üç boyutuyla da olağanüstü bir yük alanı sunmaktadır: Yükleme alanı uzunluğu, eni ve kullanılabilir iç yükseklik. 15,1 mvaran yük alanına 3 metreden uzun yük sığdırabilirsiniz. 2,3 tona kadar taşıma kapasitesi ile asla yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz ve neredeyse her şeyi taşıyabileceksiniz. Geniş yan yük kapıları, optimum yüksekliği ve arka erişim basamağı, yükünüze zahmetsiz erişim sağlar.
 

270 Derece Açılarak Kilitlenen Kapılar

Yükleme ve boşaltmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için, arka kapılar 270 derece açılarak kilitlenebilmektedir. 

FordPass

Bağlantılı araçlarınızı FordPass uygulamasına ekledikten sonra etkinleştirerek FordPass'in size sunacağı deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzaktan aracınızı kontrol edebileceğiniz gibi, aracınıza dair güncel bilgilere ve arıza anında size sunacağımız özel veri temelli hizmetlere FordPass hesabınızı oluşturarak erişebilirsiniz.
 

Ford Pass

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro
 
 • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

 • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.