Bilgi Alın

Yeni Ford Transit Kamyonet

Zorlu işler için yaratıldı.


Yeni Ford Transit Kamyonet, işinize özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Yeni Ford Transit  Kamyonet artık daha teknolojik, daha verimli, daha güvenli ve bağlanılabilir.

Fiyat Listesi
 • Motor

  165 PS

 • Şanzıman

  Manuel / Otomatik

 • Kapasite

  350M / 350L / 350E / 350ED / 500ED

 • Kabin Tipi

  Tek Kabin / Çift Kabin

Geniş Yükleme Alanı

Yeni Ford Transit Kamyonet, 2664 kg'a varan yük kapasitesiyle işinizi büyütür, kazancınızı artırır. Yeni Ford Transit Kamyonet ağır yükleri kolayca çeker. 

Çift Kabin Transit Kamyonet, ekibi ve yükü aynı anda taşımak için ideal bir çözümdür. Geniş kapı açıklığı sayesinde iç alana erişmek kolaydır. Öndeki çift yolcu koltuğu ve arkadaki standart dörtlü koltuk, yedi kişiye kadar konforlu yolculuk sunar, koltuk altında da bolca depolama olanağı tanır.

Ford EcoBlue Upgrade Motor

Gelişmiş 2.0L Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Yeni Transit Kamyonet, her zamanki gibi güçlü ve verimli. 165 PS'e kadar güç olanağı sunan aktarma sistemi seçeneğiyle, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli bulmanız garanti. 

Geliştirilmiş 8 İleri Otomatik Şanzıman

Yeni Transit Kamyonet; daha önce sunulan 6 ileri vitesli şanzımanın yerine; önden çeker araçlar için geliştirilen yeni 8 ileri otomatik şanzımanı, konsola yerleştirilen döner vites konsolu ve direksiyona monte edilmiş vites değiştirme kulakçığı ile birlikte sunulmaktadır.

 

RENK SEÇENEKLERİ

Yeni Ford Transit Kamyonet, ticari ihtiyaçlarınıza uygun farklı renk seçenekleri sunar.

GÜVENLİ SÜRÜŞ

Yeni Ford Transit Kamyonet güvenli bir sürüş deneyimi sunar.

Koşullar Ne Olursa Olsun Kontrol Sizin Elinizde

Elektronik Denge Kontrol Sistemi, aracınızın ilerleyişini sürekli izler. Sistem, aracın yol tutuşunun zayıfladığını algılar ve her tekere ayrı şiddette otomatik fren uygulayarak aracın dengesini sağlar.

Yokuşta Kalkışlarda Daha Fazla Kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. 

Yayaları Korumaya Yardımcı Olabilen Sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Önleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. 

TASARIM

Yeni Transit Kamyonet, zor işleri gerçekleştirmek için tasarlandı ve üretildi. 

SYNC 4

Son teknoloji ile donatılmış yeni nesil SYNC 4 sayesinde sevdiğiniz insanlara, yerlere ve uygulamalara nerede olursanız olun rahatlıkla bağlanın. En donanımlı SYNC sistemimiz olan SYNC 4, etkileyici bir ekran ve sorunsuz bağlantı özellikleri sunar.

8” Yarı Dijital Yol Bilgisayarı

8” Yarı Dijital Yol Bilgisayarı kolayca okunabilen simgeler sayesinde yolculuğunuza hakim olmanıza yardımcı olur.

Konforlu ve Güvenli Yolculuk

Geniş Kabin, Hız Sabitleyici ve Farklı Sürüş Modlarıyla konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Yeni Ford Transit güvenliğinizi her zaman ön planda tutar, yolculuk boyunca konforu yaşatır.

FONKSİYONELLİK

Yeni Ford Transit Kamyonet profesyonel ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel özellikler sunar.

Şasi Özellikleri

•    Merdiven şeklindeki düz ve sağlam şasi çerçevesi, birçok gövde dönüştürme işlemine olanak tanır
•    3.500 kg ila 5.000 kg arasında, 2 Azami Yüklü Ağırlık (AYA) seçeneği 
•    Sektör standardında veya standart dışı gövde ölçülerine uygun dingil mesafesi ve dingil-tampon mesafeleri
•    Gereken yerlerde, entegre gövde montaj noktaları ve cıvatalı arka çerçeve uzantıları
•    Gereken yerlerde, ilave harici aydınlatma için elektrik bağlantıları
•    Yandan çıkışlı egzoz

FordPass

Bağlantılı araçlarınızı FordPass uygulamasına ekledikten sonra etkinleştirerek FordPass'in size sunacağı deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzaktan aracınızı kontrol edebileceğiniz gibi, aracınıza dair güncel bilgilere ve arıza anında size sunacağımız özel veri temelli hizmetlere FordPass hesabınızı oluşturarak erişebilirsiniz.
 

Ford Pass

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Ford Pro
 
 • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

 • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

 • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.