Performans ve Verimlilik

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi gelişmiş 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Yeni Transit, her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 185 beygire kadar güç olanağı sunan motor ve aktarma sistemi seçenekleriyle, özel ihtiyaçlarınıızı karşılayın.

Küçük bir elektrik motoru verimliliği artırabilir

Verimliliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için, Yeni Transit şimdi hafif Hibrit modeliyle sunuluyor. Aküyle çalışan küçük bir elektrikli motor, daha az güce ihtiyaç duyulduğunda yakıt tüketiminin azaltılmasına yardımcı olmak için klasik motorla birlikte çalışır. (Ekim 2019'da satışa sunulacaktır.)

Küçük bir elektrik motoru verimliliği artırabilir
Kirliliği önleyen katkı maddesi

Kirliliği önleyen katkı maddesi

Seçici katalitik indirgeme sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için üre/su bazlı AdBlue® sıvısını kullanır. Daha sonra bir partikül filtresi, aracın egzozuna yayılan katı parçacıkların %99'undan fazlasını indirger. Doğru şekilde çalışması için, Ford EcoBlue dizel motorunuzun AdBlue® deposu AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi düştüğünde, sistem uyarı ışıkları yanacaktır.

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda motoru otomatik olarak kapatabilir. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise, siz her zamanki gibi debriyaja basıp birinci vitesi seçerken veya otomatik modellerde ayağınızı fren pedalından çekerken, sistem aracı yeniden çalıştırır. Otomatik Start-Stop, özellikle şehir içi trafikte etkilidir ve yakıt tüketimini %10'a kadar azaltabilir.

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin
6 ileri vitesli şanzıman yakıt tasarrufu sağlar

6 ileri vitesli şanzıman yakıt tasarrufu sağlar

Yeni Transit, daha fazla ekonomi ve verimlilik için 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla donatılmıştır. Hızınız yeterince artınca aracınızı 6. vitese geçirin ve seyir halindeyken yakıttan tasarruf edin. Üstelik, vites geçişlerinin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu da göreceksiniz.

Akünüzü daha verimli biçimde şarj edin

Geleneksel sistemlerin aksine, Akıllı Şarj Sistemi aküyü yalnız gerektiğinde şarj eder, mümkün olan durumlarda, siz gaz pedalına basarken şarj etmekten kaçınır. Bu da daha fazla yakıt tasarrufu yapmanıza ve emisyonları daha da azaltmanıza yardımcı olabilir

Akünüzü daha verimli biçimde şarj edin

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.