Güvenebileceğiniz bir kalite 

Ford Ranger söz konusu olduğunda, rakamlar her şeyi anlatıyor. Bu pikap 1 ton taşıma kapasitesine sahiptir. Yerden yüksekliği 237 mm'ir ve 800 mm derinliğe kadar suda sorunsuzca ilerler. Bu ödüllü aracın her özelliği çok yönlü kullanım, güvenilirlik ve yetenek için hassas bir şekilde tasarlandı.

Dikkatleri üzerine toplar

Dikkatleri üzerine toplar

Ford Ranger Wildtrak ile birlikte sunulan spor barları, kendine ikinci defa baktıracak atletik bir profil yaratıyor. Dahil yüksek seviyeli lamba sayesinde, gece boyunca yükleme bölmesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yüksek duruş

Yerden yüksekliği 237 mm olan Yeni Ford Ranger, en çetin arazi koşullarının üstesinden kolaylıkla gelmek üzere tasarlandı.  

Yüksek duruş
Daha güvenli yük için sağlam bağlama sistemleri

Daha güvenli yük için sağlam bağlama sistemleri

Bu DIN uyumlu bağlama noktaları yükünüzü güvenli ve emniyetli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Bu sistemler içeriden ve dışarıdan kullanılacak şekilde geliştirilmiştir ve bağlama noktası sayıları kabin tipine göre değişmektedir.

Kafanız rahat etsin diye çok amaçlı, kilitlenebilir pikap kasası

Kafanız rahat etsin diye çok amaçlı, kilitlenebilir pikap kasası

Ranger'ın yük bölmesi, standart bir Euro Pallet'i, işinizle ilgili tüm aletlerinizi ya da hafta sonunda çıktığınız kamp gezisinde ihtiyacınız olan her şeyi taşıyacak kapasiteye sahiptir. Ayrıca yükünüzün güvenliğini sağlayan, tümü DIN uyumlu bazı özellikler de sunmaktadır: sağlam bağlama kancaları, dahili yük desteği ve bazı modellerde harici halat rayları. Güvenliğinizi ve iç rahatlığınızı sağlamak için bagaj kapağı manuel olarak kilitlenip açılabilmektedir.

İhtiyacınız olan yerlerde elektrik gücü

İhtiyacınız olan yerlerde elektrik gücü

Zekice düşünülmüş ek dokunuşlar, işinize kullanışlı destek sağlar: kabinde isteğe bağlı bir 240 volt güç girişi, yoldayken telefonunuzu, tabletinizi veya şarj edilebilir iş aletinizi şarj etmeniz gerektiğinde paha biçilmez yardım sağlar.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.