YENİ FORD RANGER WOLFTRAK İLE HER ZAMAN EN ÖNDE OL

Yeni Ford Ranger Wolftrak 4x4 pikap, sadece görünümüyle değil özellikleriyle de becerikli XLT köklerine sadık kalıyor. Mat siyah alaşımlı jantlar, spor barlar, Fırtına Gri ve Kurşun Gri gövde renk seçenekleri Wolftrak’ın tarzını yansıtıyor.

Ancak bu sakin görünümün altında performansını göstermeye hazır bir güç makinesi yatıyor. Yeni Wolftrak, etkileyici gücünü gelişmiş 2.0L 170 PS EcoBlue motorundan alıyor.

Yanıltmayan görünüm

Yanıltmayan görünüm

Göründüğü kadar güçlü Yeni Wolftrak, Ranger'ın sağlam ve akılcı tarzını alıp çıtayı yükseltiyor. Yeni Ford Ranger Wolftrak’a özel Fırtına Gri ve Kurşun Grisi renk seçeneklerine sahip gövde, sade görünümü ve sağlamlığıyla güven veriyor. 17 inç mat siyah alaşımlı jantlar, uyumlu ızgaralar, yan basamaklar, aynaların dışı, kapı kolları, ön taraftaki gövde, alt koruyucu ve uzun spor bar ile tamamlanıyor.

Arazide sağlam

Standart olarak sunulan arazi lastikleri ve kilitli diferansiyel Yeni Ford Ranger Wolftrak’ın arazi özelliklerini pekiştiriyor. Sprey boyalı yük alanına sahip çift kabinli gövde stiliyle sunulan Wolftrak, taşımanız gereken her şey için maksimum koruma sağlıyor.

Arazide sağlam
Tam bir güç makinesi

Tam bir güç makinesi

Yeni Ford Ranger Wolftrak’ın iyileştirilen iç tasarımında, üstün konforlu bir kabinden çok daha fazlasını bulacaksınız. Gösterge panelindeki Wolftrak logosu gibi benzersiz detaylar kullanışlı bir his yaratıyor. Her hava koşuluna dayanıklı paspaslar ayaklarınıza ekstra koruma sağlıyor. Dışarıda koşullar sert olsa bile Yeni Ford Ranger Wolftrak'ın içinde kontrol sizde.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.