MACERAN İÇİN YARATILDI

Premium 4x4 pikaplarda yeni bir güç ile tanışın. Yeni Ford Ranger Stormtrak sağlam görünümü ve etkileyici duruşuyla Wildtrak mirasını ileriye taşıyor.

Yeni Ford Ranger Stormtrak sokaklarda ve her türlü yolda, arazide ve patikalarda aynı derecede konforlu ve yetenekli bir pikap.

Harika tasarım, eşsiz kullanım

Renk tercihiniz buz beyazı, yıldırım mavi veya Yeni Ford Ranger Stormtrak’a özel Mercan Kırmızı olsun, kırmızı detaylı parlak siyah dış parçalar görünümü mükemmel tamamlıyor. Çift kabinli gövde stili ve geniş yük alanı ile sunulan Yeni Ford Ranger Stormtrak ile ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olacaksınız.

Harika tasarım, eşsiz kullanım
Fırtınanın gözü

Fırtınanın gözü

Stormtrak’teki sportif kırmızı dikişli kaliteli deri koltuklar, aydınlatmalı metal yan basamaklar ve özgün Stormtrak logosu gibi detaylar şık görünüme katkıda bulunuyor. Her şeye hakim olmayı sağlayan tam renkli dokunmatik ekran, yol işaretlerini tanıma ve geri görüş kameralı tam park sensörlerine kadar çok çeşitli teknolojilere kolayca erişiliyor.

Ona tamamen hakimsiniz

Stormtrak’in teknolojilerini üretirken  her ihtiyacınızı düşündük. Araca tamamen hakim olmayı sağlayan tam renkli dokunmatik ekran, yol işaretlerini tanıma ve geri görüş kameralı tam park sensörlerine kadar çok çeşitli teknolojilere Stormtrak’te kolayca erişiliyor.

Ona tamamen hakimsiniz
Gücüyle etkileyici

Gücüyle etkileyici

Yeni Ford Ranger Stormtrak etkileyici tasarımıyla Wildtrak köklerine yaraşır bir şekilde dikkatleri üzerine çekerken, yol nereye götürürse götürsün zahmetsiz kullanım sunuyor. Yeni Ford Ranger Stormtrak’ın 18 inç siyah alaşımlı jantları ve arazi lastikleri, çarpıcı bir görünümü kullanışlı özelliklerle buluşturuyor.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.