Yüksek çekiş gücü ve yakıt ekonomisi

Yeni EcoBlue TDCi 2.0 litre motor serisi yüksek düzeyde güç ve tork sağlarken aynı zamanda daha az emisyonla yüksek yakıt verimliliği sunmaktadır . Ayrıca Euro Stage 6 emisyon yasalarına uygun geliştirilmiştir.

Akıllı Şarj, Hızlanma Kontrolü ve Otomatik Start-Stop sistemleri gibi teknolojilere sahip Transit, yakıttan tasarruf etmenizi sağlayacak, sahip olma maliyetinizi azaltacak ve değerli yatırımınızın geri dönüşünü en üst düzeye çıkaracak şekilde geliştirilmiştir.

Ford EcoBlue TDCi Motor ve manuel vites

Transit gelişmiş 2.2 litre TDCi motor ve yeni nesil tam otomatik vitesli 2.0 litre EcoBlue TDCi 170 PS motor ile rakipsiz. Önden çekişli 6 ileri tam otomatik vitesli şanzıman ile birlikte sunulan yeni nesil 2.0 litre EcoBlue TDCi motor; 170 PS Güç ve 405 Nm Tork sayesinde yüksek çekiş gücü ve üstün sürüş performansının yanı sıra üstün mühendislik tasarımı sayesinde mükemmel yakıt ekonomisi ve Euro 6 emisyon seviyesi ile yüksek verim sağlamaktadır.

Daha yüksek performans. Daha az emisyon

Yeni gelişmiş Ford EcoBlue 2.0L TDCi dizel motorlar, Euro5 emisyon standardına karşılık azot oksit (NOx) emisyonlarında %55'lik bir azalma belirleyen Euro6 emisyon standartlarına uygundur.

Daha yüksek performans. Daha az emisyon
Kirliliği ortadan kaldıran katkı maddesi

Kirliliği ortadan kaldıran katkı maddesi

Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için bir üre/su bazlı bir sıvı olan AdBlue® kullanır. Partikül filtresi, çıkan egzoz partiküllerinin %99'undan fazlasını aracın egzozundan düşürür. Doğru şekilde çalışabilmeniz için, Ford Transit Van Euro6 dizel motorunuzun AdBlue® deposu AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi çok düşük olduğunda sistem uyarı ışıkları yanar. Daha fazla bilgi için, Transit Van Kullanıcı El Kitabı’nı inceleyebilirsiniz.

Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi

Gösterge panelindeki lamba, maksimum yakıt tasarrufu için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler. Her yolculuğun daha ekonomik olmasına yardımcı olan basit, ama etkili bir yöntemdir.

Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi
Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Aracınız trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunda, bu opsiyonel teknoloji, motoru otomatik olarak kapatabilir (ancak klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi birinci vitesi seçerken sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %10'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Start-Stop özelliği kent trafiğinde dolaşırken özellikle verimli bir sistemdir.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.