Kullanışlılık

Van Aracınızdan Daha Fazla Yararlanın

Transit, daha hızlı ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış pek çok pratik özellikle doludur. Tüm yükleriniz için 15,1 metreküplük yük alanı vardır. 270 derece kilitlenebilir arka kapısı sayesinde, yük alanına erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gelişmiş Görünürlük

Gelişmiş Görünürlük

Tavanın arka kısmında güçlü, yeni bir LED Tepe Lambası bulunur. Bu özellik, güneş battıktan uzun süre sonra bile çalışmaya devam etmenizi sağlar. Akıllı sistem, uzun bir günün sonunda evinize gidebilmenizi temin etmek üzere, akü zayıfladığında ışığı otomatik olarak kapatır.

Olağanüstü yük alanı ve erişim

Transit, üç boyutuyla da olağanüstü bir yük alanı sunmaktadır: Yük uzunluğu, eni (iki tekerlek kemeri arası açıklık) ve kullanılabilir iç yükseklik. 15,1 metreküpe varan yük alanına 3 metreden uzun yük sığdırabilirsiniz. 2,7 tona kadar taşıma kapasitesi ile asla yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz ve neredeyse her şeyi taşıyabileceksiniz. Geniş yan yük kapıları, optimum açıklık yüksekliği ve arka erişim basamağı, yükünüze zahmetsiz erişim sağlar.

Olağanüstü yük alanı ve erişim
Daha aydınlık yük alanıyla daha zahmetsiz yükleme

Daha aydınlık yük alanıyla daha zahmetsiz yükleme

Standart özellik olarak sunulan yük alanı aydınlatma lambaları. Dilerseniz, ultra parlak LED aydınlatma seçeneğini de isteyebilirsiniz.

270 derece açılarak kilitlenen kapılar

Yükleme ve boşaltmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için, arka kapılar 270 derece açılarak kilitlenebilmektedir. Kapıların iç kenarlarında yer alan yüksek görünürlüğe sahip çıkartmalar, ışığı yansıtarak yoldaki diğer sürücüler için aracı görünür kılan bir uyarı görevi görmektedir. Artık kapıları kapatmak da daha kolay çünkü gelişmiş hava tahliye menfezleri yük bölümünde hava basıncı birikimini engeller.

270 derece açılarak kilitlenen kapılar
Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur.

Her yerde kullanışlı eşya bölmeleri

Transit, çok sayıda kullanışlı eşya bölmesiyle doludur. Örneğin, gösterge panelinde kolayca erişilebilen bir eşya bölmesi vardır. Gizli, kilitlenebilir torpido gözü A4 dosyaları katlamadan koyabilecek kadar büyüktür ve değerli eşyalar için koltuk altında pratik bir saklama bölmesi mevcuttur. Aracın kapıları da A4 sekreterlik ve 2 litrelik meşrubat şişesi sığabilen geniş cepler ile azami saklama alanı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Her yerde kullanışlı eşya bölmeleri
Daha pratik, daha güvenli yük bağlama sistemi

Daha pratik, daha güvenli yük bağlama sistemi

Bağlama noktaları genelde tabana monte edilir. Fakat yükünüzü sabitlemeye çalışırken bunlara ulaşmak zor olabilir. Bu yüzden Transit’teki bağlama noktaları tabandan biraz yukarıda, yük alanının yan duvarlarına yerleştirilmiştir. Bu sayede tabandaki engeller ortadan kaldırılmış, erişim kolaylaştırılmış, kir tuzakları yok edilmiş, temizlemesi kolay ve yeni bir yük tabanı sağlanmıştır. Ayrıca bel ve omuz seviyesinde aracın gövdesine entegre edilmiş ek bağlama noktaları vardır ve her biri 30 kg gibi etkileyici bir ağırlık taşıyabilmektedir

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.