Akıllı ve kullanışlı özelliklerle donatıldı

Transit, en iyi kullanım özellikleri sunmanın yanı sıra hayatınızı da kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Araçta çok sayıda zekice planlanmış özellik ve teknolojiler yer almaktadır. SYNC 3 teknolojisi sayesinde sesli kontrolü kullanarak hareket halindeyken sesli arama yapabilirsiniz.Böylece ellerinizi direksiyondan tutarken ve gözler yolda iken, hareket halindeyken iş yapabilirsiniz.

Çok seçenekli koltuk konfigürasyonu

Çok seçenekli koltuk konfigürasyonu

Yeni Ford Tourneo Custom, benzersiz konforu ve ileri teknolojiye sahip özellikleriyle size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. 30’dan fazla farklı koltuk konfigürasyonu ihtiyacınıza uygun şekilde tasarlayabilme rahatlığı sunuyor. 

Koltuk aralıklarını katlayıp düz yüzeyi masa olarak kullanabilme ve koltukların ikinci sırasını konferansta olduğu gibi düzenleyebilme özellikleri de size ekstra kolaylık sağlıyor.

Temizlemesi kolay güvenli yükleme alanı

Yük alanı koruma kiti opsiyonu ile birlikte sızdırmaz taban kaplaması ve yan panel tam seviye Kaplamalar ile birlikte yüklerinizi daha rahat taşıyıp aracınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Sızdırmaz zemin kaplaması aracınızın zemini korumakla kalmaz, aynı zamanda araç kullanırken gürültüyü azaltmaya yardımcı olur. Zeminin yan taraflarındaki 100 mm yükseklik sayesinde fırça, süpürge veya yıkayarak temizlemek oldukça kolay.

Temizlemesi kolay güvenli yükleme alanı
Size uyum sağlayan direksiyon kolonu

Size uyum sağlayan direksiyon kolonu

Rahat ettiğiniz, ideal sürüş pozisyonunu bulmanıza yardımcı olmak için direksiyon kolonunun yükseklik ve derinliği kolayca ayarlanabilmektedir.

Kendini koruyabilen yan aynalar

Dar alanlarda manevra yaparken ya da aracınız dar bir sokakta park halindeyken yan aynalar kolaylıkla zarar görebilir. Strandart elektrikli aynalar, bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanarak bu tür hasarlardan korunur. Isıtmalı özelliğiyle de sabahları buzlanma olduğunda aracınızı daha çabuk ve daha güvenle çalıştırırsınız.

Kendini koruyabilen yan aynalar
Her manevranız daha kolay

Her manevranız daha kolay

Orta Saşi Transit Van'ın dönüş dönüş dairesi çapı, yalnızca 11,9 metredir (Kısa şasi kamyonetlerde 11,4 m). Özellikle gelişmiş hidrolik direksiyon ile daha uzun modellerin bile manevra kabiliyeti yüksektir ve döndürülmesi kolaydır.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir. Ford Kolay Yakıt sistemininkapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt
Isıtmalı ön cam sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Isıtmalı ön cam sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sıcaklık sıfırın altında bile olsa sistem, tek bir düğme dokunuşuyla camdaki buzlanmayı birkaç saniyede çözer.

SelectShift otomatik vites

Yeni 130 PS ve 170 PS Ford EcoBlue 2.0L TDCi motor yeni altı vitesli SelectShift otomatik şanzımanla birlikte sunulur. Özellikle yoğun dur-kalk gerektiren trafiklerde pürüzsüz ve rahat sürüş deneyimi için tasarlanmıştır. Eğer isterseniz vitesi manuel olarak da değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda kaygan yüzeyler ve dik yokuşlar gibi zorlu sürüş koşullarında vitesi kilitleme özelliğine de sahiptir.

SelectShift otomatik vites

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.