Yüksek çekiş gücü ve yakıt ekonomisi

2.2 litre TDCi dizel motor serisi 6 vites seçeneği ve olağanüstü yakıt verimliliği sunan yüksek çekiş gücüyle yakıt masrafınızı azaltır. Üstün güç aktarma birimleri, sürücü ve yolcular için yolculukları daha akıcı ve rahat kılmak için geliştirilmiştir.

Güçlü ve yakıt tasarruflu dizel motorlar

Güçlü ve yakıt tasarruflu dizel motorlar

Transit Minibüs, 2.2 litrelik Duratorq motor serisiyle sunuluyor. 6 ileri, arkadan çekişli, maksimum çekme gücü daha az vites değişimi avantajıyla 155PS güç ve maksimum 385Nm tork seçeneği sunar. İleri mühendislik eseri bu motor, en soğuk koşullarda bile üstün yakıt ekonomisi, düşük emisyon ve hızlı, etkili ısınma sağlar.

Otomatik Start Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji aracınız trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunda motoru otomatik olarak kapatabilir (ancak klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi yola devam ederken sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %18'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Start-Stop özelliği özellikle kent trafiğinde verimli bir sistemdir.

Otomatik Start Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin
Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi

Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi

Gösterge panelindeki lamba, maksimum yakıt tasarrufu için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini gösterir. Yolculuklarınızın daha ekonomik olmasına katkı sağlayan basit ve etkili bir yöntemdir.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.