Kullanışlılık

Transit Minibüs konfor, kullanışlılık, en önemlisi de güvenilirlik sunacak şekilde üretilmiştir. Aracın her yanındaki malzemeler dayanıklı ve konforlu oldukları için seçilmiştir. Daha uzun bakım aralıkları ve uzun garanti süreleri de yatırımınızdan en yüksek faydayı sağlamanıza yardımcı olur.

Zahmetsiz giriş-çıkış

Zahmetsiz giriş-çıkış

Ekstra geniş yan kapı, yolcuların ve bagajlarının Transit Minibüs’e her zaman kolayca girebilmesine olanak tanır. Giriş çıkışları daha da kolaylaştırmak için kapı tek bir düğmeye basarak açılabilir ve kapatılabilir.

İlk adımı atın

Yolcularınızın binmesini-inmesini mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla, elektrikli yan basamak standart olarak sunulur.

 İlk adımı atın
Pratik prizler elinizin altında

Pratik prizler elinizin altında

Sürücü ve yolcu koltuklarının arasına 150 Watt/230V priz konulmasını tercih edebilir, bu prizi özel bir adaptör kullanmaya gerek duymadan dizüstü bilgisayarınızı veya diğer ekipmanlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Her manevranız daha kolay

Transit Minibüs’ün dönüş çapı yalnızca 13,3 metre olduğu için manevralar ve dönüşler çok kolaydır.

Her manevranız daha kolay
Paslanmazlık garantisiyle içiniz daha rahat olsun

Paslanmazlık garantisiyle içiniz daha rahat olsun

Transit Minibüs’e verilen 12 yıllık standart paslanmazlık garantisi, aracın üretim kalitesinin bir ölçütüdür.

Onarım maliyetlerini düşük tutmak üzere geliştirildi

Transit Minibüs'ünüzü kazayla oluşabilecek hasarlara karşı koruyan dirençli yan gövde panelleri ve parçaların kolayca değiştirilmesini sağlayan çok parçalı akıllı arka tampon sistemi, onarım maliyetlerinin en düşük düzeyde tutulmasına yardımcı olur.

Onarım maliyetlerini düşük tutmak üzere geliştirildi
Biraz daha fazla koruma

Biraz daha fazla koruma

Aracın dış tasarımını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Arka çamurluklar, boyayı küçük taşlardan ve yoldan sıçrayan sıvılardan korumaya, çamur ve kir birikimini önlemeye, Transit Minibüs’ünüzün o güzel görüntüsünü gelecekte de sürdürmesine yardımcı olur.

Ek yük mü çekmeniz gerekiyor?

İşiniz çekme çubuğu gerektiriyorsa, fabrikada donatılmış opsiyon olarak belirtebilirsiniz. Aracınızı satın aldıktan sonra çekme çubuğuna ihtiyaç duyduğunuz takdirde ise, aksesuar olarak kolayca sipariş edebilir ve Ford Yetkili Satıcınıza monte ettirebilirsiniz. Her iki durumda da, Römork Kontrol Yardımcısı devreye girecektir.

Ek yük mü çekmeniz gerekiyor?

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.