Konfor ve Rahatlık

SYNC 3'le elleriniz serbest

SYNC 3'le elleriniz serbest

SYNC 3 bugüne kadarki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar ve daha fazla özellik sayesinde artık daha hızlı ve kullanması daha kolay. Yeni arayüzü, daha kolay kullanım için daha büyük düğmelere sahiptir ve renkli Dokunmatik ekran daha da sezgisel bir kullanım sunmak üzere akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi kaydırma hareketleriyle kullanıma izin vermektedir. SYNC 3 ayrıca akıllı telefonunuzdaki bilgileri dokunmatik ekranda görüntülemek için AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerine sahiptir.

18 kişiye kadar konforlu oturma düzeni

Transit Minibüs, 18 kişiye kadar koltuk kapasitesiyle sunulmaktadır. Deluxe serilerinde standart bir özellik olan yatar koltuk sırtları ve kolçaklarla yolcularınız arkalarına yaslanıp rahatlayabilir, yolculuğun keyfini çıkarabilirler. Ergonomik tasarımlı sürücü koltuğunda  kol dayanağı ve bel desteği sunulmaktadır. 

18 kişiye kadar konforlu oturma düzeni
Kendiniz ve yolcunuz için farklı sıcaklıklar ayarlayın

Kendiniz ve yolcunuz için farklı sıcaklıklar ayarlayın

Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Dijital Klima sayesinde önde kendiniz ve arkada yolcularınız için farklı sıcaklıklar seçebilirsiniz. 

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, camın buzlandığı sabahlarda zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. 

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin
Kolayca temizlenebilen kauçuk zemin

Kolayca temizlenebilen kauçuk zemin

Özel tasarlanmış bu kaymaz kauçuk zemin, Transit Minibüs’ünüzün satın aldığınız ilk gün kadar muhteşem görünmesine yardımcı olur. Kaplama; çamurlu botlar, dökülen içecekler, ağır valizler ve yolcularınızın araç içine getirebileceği diğer her şeye karşı zemini korur. Silerek temizlemesi son derece kolay olduğu için iç mekanı tertemiz tutmak da çok kolaydır.

Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

Kendilerini koruyabilen yan aynalar
Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce ne kadar su birikeceğini belirleyen birkaç hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.