Şık ve konforlu yolculuklar

Büyük bir yolcu aracının işletilmesi, ciddi bir ihtiyaç ve sorumlulukla birlikte gelir. Transit Minibüs bu özel görevi yerine getirmek için tasarlanmıştır. Araçtaki herkesin rahatlığını ve güvenliğini sağlamak amacıyla birçok yenilikçi ve akıllı özelliği birleştiriyor.

Eğlendiren ve bilgilendiren bir sistem

Eğlendiren ve bilgilendiren bir sistem

Pek çok araç içi eğlence ve bilgi donanımı seçenekleri arasında, radyo, CD çalar, USB girişi, yüksek kaliteli hoparlörler ve Türkçe sesli komut özelliğine sahip  Ford SYNC bulunmaktadır.

Ayarlanabilen sürücü koltuğu

Ergonomik olarak tasarlanmış, dahili bir kol dayama yeri ve bel desteğine sahip ısıtmalı sürücü koltuğu elektrikle 10 farklı seçeneğe ayarlanabilir. Bu şekilde ideal sürüş pozisyonunuzu bulmak ya da farklı sürücüler için en konforlu şekilde sürüş yapmak oldukça kolaydır. 410L Turizm minibüsünde standart donanım olarak sunulmaktadır.

Ayarlanabilen sürücü koltuğu
Gece sürüşünü kolaylaştırmak için daha parlak farlar

Gece sürüşünü kolaylaştırmak için daha parlak farlar

Halojen Projeksiyon Farlar daha parlak ve daha yoğun ışık vererek güvenli ve açık bir görüş açısıyla sürmenize ve gece görülmenize yardımcı olur.

Şeritte kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Standart olarak sunulan Şerit Takip Sistemi, ileri görüş kamerasıyla yolunuzu izleyerek şeridinizin dışına kaydığınızı tespit ederse direksiyona titreşim yollayarak ve gösterge panelinde bir ışık yakarak sizi uyarır. Bu sistem 70km/s hızın altında seyrettiğinizde şehir içi akışınızı etkilememek adına otomatik olarak devre dışı kalır, aynı zamanda manuel olarak da kapatılabilir.

Şeritte kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem
Yolcular için klima

Yolcular için klima

Arka bölümdeki yolcular için ayrı bir klima sistemi sunulmuştur. Sistemin kendi döner kumandaları vardır ve her koltuk sırası için iki adet ayak seviyesinde çıkışlar bulunur. Dolayısıyla maksimum verimlilik için soğutma yukardan, ısıtma ise aşağıdan sağlanır.

Arkaya yaslanan yolcu koltukları

Deluxe serisinde standart olarak sunulan sırtı yatabilen koltuklarla yolcularınız konforlu ve rahat bir şekilde yolculuğun keyfini çıkarır.*

*En arkadaki koltuklar için uygulanamaz. Trend serisinde mevcut değildir.

Arkaya yaslanan yolcu koltukları
Açılabilir arka pencereler

Açılabilir arka pencereler

Şık görünümlü koyu renkte camlar standart olarak sunulmaktadır. İkinci sırada sol kayar camlar standart olarak sunulmaktadır ve istenildiğinde arka yolcu kabinine temiz hava girişi sağlanabilmektedir.

Pratik bir güç kaynağı

Opsiyonel olarak sunulan 150 Watt/230 V priz, el freni altına yerleştirilmiş olarak laptop ve benzeri elektronik cihazlarınızı ek adaptöre ihtiyaç duymadan şarj edebilmenizi sağlar.

Pratik bir güç kaynağı
Araca binip inmek daha kolay

Araca binip inmek daha kolay

Ekstra geniş olarak tasarlanmış olan otomatik kayar basamak yardımıyla araca aynı anda bir yolcu binip, başka bir yolcu inebilmektedir. Kolay erişim için, sürgülü kapının her iki tarafına yerleştirilmiş olan yolcu destek kolları ile birlikte yolcu güvenliği arttırılmıştır.

Kendini koruyabilen yan aynalar

Dar alanlarda manevra yaparken ya da aracınız dar bir sokakta park halindeyken yan aynalar kolaylıkla zarar görebilir. Strandart elektrikli aynalar, bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanarak bu tür hasarlardan korunur. Isıtmalı özelliğiyle de sabahları buzlanma olduğunda aracınızı daha çabuk ve daha güvenle çalıştırırsınız.

Kendini koruyabilen yan aynalar
Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.