Performans ve Verimlilik

Ford EcoBlue TDCi motorlar

Ford EcoBlue TDCi motorlar

Bir dizi gelişmiş 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Transit, her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 170 PS`e kadar güç olanağı sunan aktarma sistemi seçeneğiyle, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli bulmanız garanti. 

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt Sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi
6 ileri vitesli şanzıman yakıt tasarrufu sağlar

6 ileri vitesli şanzıman yakıt tasarrufu sağlar

Transit, daha fazla ekonomi ve verimlilik için 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla donatılmıştır. Hızınız yeterince artınca aracınızı 6. vitese geçirin ve seyir halindeyken yakıttan tasarruf edin. Üstelik, vites geçişlerinin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu da göreceksiniz.

Verimliliği artırabilen lastikler

Transit Kamyonet’teki düşük yuvarlanma dirençli lastikler, tekerlerin dönmesini sağlamak için gereken enerjiyi azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Yani aracı hareket ettirmek için daha az güç gerekir ve aracın kullanım ömrü boyunca yakıt tüketimi azalır.

Verimliliği artırabilen lastikler

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.