Yüksek Çekiş Gücü ve Yakıt Ekonomisi

Yeni EcoBlue TDCi 2.0 litre motor serisi yüksek düzeyde güç ve tork sağlarken aynı zamanda daha az emisyonla yüksek yakıt verimliliği sunar. Ayrıca Euro 6 emisyon yasalarına uygun olarak geliştirildi.

Otomatik Start-Stop sistemleri gibi teknolojilere sahip Transit, yakıttan tasarruf etmenizi sağlayacak, maliyetlerinizi azaltacak ve işinizden maksimum verimi almanıza yardımcı olacak.

Ford EcoBlue TDCi Motor

Yeni 2.0 litre TDCi motorda, olağanüstü performan ve düşük yakıt tüketimi birleştirildi ve maliyetlerinizi düşürmek için garanti süresi 3 yıl sınırsız km olarak genişletildi. 130 PS/385 Nm ve 170 PS/405 Nm iki farklı güç seçeneği ihtiyacınıza göre seçim yapabilmenizi sağlar.

Daha yüksek performans, daha az emisyon

Daha yüksek performans, daha az emisyon

Yeni gelişmiş Ford EcoBlue 2.0L TDCi dizel motorlar,Euro5 emisyon standardına karşılık azot oksit (NOx) emisyonlarında %55'lik bir azalma belirleyen Euro6 emisyon standartlarına uygundur.

Çevre dostu

Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için üre/su bazlı bir sıvı olan AdBlue® kullanır. Partikül filtresi, çıkan egzoz partiküllerinin %99'undan fazlasının atmosfere salınımını engeller. Bu sistemin doğru çalışması için yakıt dolum kapağının yanında yer alan AdBlue® deposu, AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi çok düşük olduğunda sistemde uyarı ışıkları yanar. Daha fazla bilgi için, Transit Kamyonet Kullanıcı El Kitabı’nı inceleyebilirsiniz.

Çevre dostu
Otomatik Başlat/Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Otomatik Başlat/Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Aracınız trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunda, motoru otomatik olarak kapatır. (klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel fonksiyonlara enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise sistem aracı yeniden çalıştırır ve şehir trafiğinde %10'a kadar yakıt tasarrufu sağlar.

Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi

Gösterge panelindeki ışık, maksimum yakıt tasarrufu için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler. Her yolculuğun daha ekonomik olmasına yardımcı olan basit ama etkili bir yöntem...

Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.