Performans ve verimliliğin mükemmel dengesi

Yeni Transit Custom, olağanüstü yakıt verimliliği ve düşük emisyon ile rafine gücün ödünsüz bir birleşimini sunmak üzere tasarlanmıştır. 

Bu sayfada gösterilen özellikler sadece seçili modellerde bulunabilir. Bulunduğu yerlerde, bu özellikler ayrıca opsiyoneldir. Daha fazla bilgi almak ve mevcut özellikleri görmek için broşürü indirin.

Gelişmiş performans

Gelişmiş performans

Daha da optimize edilen sofistike 2.0lt EcoBlue dizel motor, Tourneo Custom’da dokuz yolcu ve yük taşırken, daha yüksek performans ve daha yüksek çekiş gücü için 415 Nm torka sahip yeni bir 185 PS versiyon ile de sunuluyor.  
Segmentinde ilk ve tek olarak sunulacak olan EcoBlue Hibrit motor seçeneği, özellikle şehir trafiğindeki dur-kalk durumlarında ilave yakıt verimliliği sağlıyor.

Kirliliği önleyen katkı maddesi

Seçici katalitik indirgeme sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için üre/su bazlı AdBlue® sıvısını kullanır. Daha sonra bir partikül filtresi, aracın egzozuna yayılan katı parçacıkların %99'undan fazlasını indirger. Doğru şekilde çalışması için, Ford EcoBlue 2.0-litre motorunuzun AdBlue® deposu AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi düştüğünde, sistem uyarı ışıkları yanacaktır.

Kirliliği önleyen katkı maddesi
Otomatik Start-Stop özelliğiyle yakıt tasarrufu sağlar

Otomatik Start-Stop özelliğiyle yakıt tasarrufu sağlar

Trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda, bu teknoloji motoru otomatik olarak kapatabilir (ancak far, klima, radyo ve Ford SYNC sistemi gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %10'a varan yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Start-Stop özelliği şehir trafiğinde verim sağlamak için tasarlanmıştır.

SelectShift otomatik şanzıman

170 PS motorlar, altı ileri vitesli SelectShift otomatik şanzımana sahiptir. Geniş bir yelpazede şasi tipleri ve Azami Yüklü Ağırlık değerleri ile birlikte sunulan vites sistemi, özellikle yoğun trafikte sorunsuz ve rahatlatıcı bir sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Tam otomatik Selectshift Şanzımanı, istediğiniz takdirde panel üstündeki vites kolundaki düğmeler ile devre dışı bırakıp manuel kullanıma geçebilirsiniz. Aynı zamanda daha zorlu sürüş şartlarında (kaygan zeminlerde ya da dik yokuşlarda) dişlileri kilitleme imkanını da sunar.

SelectShift otomatik şanzıman

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.