Cömert Alan. Kolay Erişim.

Transit Courier hemen her işi kolaylaştırır. 1.620 mm yükleme tabanı, kargo, takım çantaları ve ekipman için gerekebilecek kapasiteden fazlasına, yani 660 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip. Katlanabilir tel ara bölme açıldığı durumda ise, 2,59 metre uzunluğa kadar malzemeleri taşıyabilimenize yardımcı olur. Aracın yanındaki kayar kapı aynı zamanda kargonuzu kolayca yüklemenize ve boşaltmanıza yardımcı olur.

Katlanır tel ara bölme

Katlanır tel ara bölme

Katlanır ara bölme yalnızca 2,59 metreye varan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, bu yükler katlanmış yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve katlanıp kapanabilen ön yolcu koltuğuna sahiptir.

Etkileyici yükleme hacmi

Transit Courier’nin akıllı tasarımı etkileyici bir yükleme alanı sunar. 1.620 mm yükleme tabanı 2,3 metre küp taşıma kapasitesi sağlar. Standart bölme takılıyken, kayar yan kapı 453 mm genişliğinde bir açılma mesafesi sağlayarak yüklerin kolayca yerleştirilmesine olanak verir.

Etkileyici yükleme hacmi
Daha pratik yan kargo bağlantıları

Daha pratik yan kargo bağlantıları

Bağlama noktaları genellikle tabana monte edilir. Ama bunlar kargonuzu güvence altına alırken ulaşması zor olabilir. Bu nedenle, Transit Courier yükleme alanının yan duvarlarında, tabanın hemen üzerinde bağlama noktaları sunar. Böylece engeller kaldırılır ve erişim kolaylaşır.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.