Akıllı ve Güvenli

Transit Courier sizin, aracınızın ve diğer sürücülerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış bir dizi akıllı teknolojiyle donatılmıştır. Elektronik Denge Kontrolü ve Yol Tutuş Kontrolü gibi sistemler zor sürüş koşullarında dengenizi korumaya yardımcı olur. Lastik Basınç İzleme Sistemleri lastiklerinizin basınç kaybetmeye başladığını algıladığında sizi uyarır.

En zor sürüş koşullarında dengeli

En zor sürüş koşullarında dengeli

Elektronik Stabilite Programı ve Çekiş Kontrol Sistemi aracınızı sürekli takip eder. Bu iki sistem yolda tutuşun azaldığını algıladığında lastiklere otomatik fren darbeleri göndererek dengeyi sağlar. Böylece ihtiyacınız olduğu anda en iyi yol tutuşunu, performansı ve dengeyi elde etmenizi sağlar.

Maksimum yol tutuş

Yol Tutuş Kontrol Sistemi lastiklerin patinaj yapmasını önler ve en çok ihtiyacınız olduğu anda en iyi tutunmayı sağlar. Bu sistem aralıksız olarak aracın ayrı tekerleklerine gönderilen gücü izler, gerekli ayarlamaları yaparak hızlanırken maksimum teması ve tutunmayı sağlar.

Maksimum yol tutuş
Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren kuvveti dağıtım sistemi bir arada çalışarak, daha etkin fren yapılmasını sağlar. Acil Durum Fren Desteği, acil bir durumda aracınızın maksimum fren etkisine ulaşmasına yardımcı olur.

Uzaktan kumandalı merkezi kilit

Transit Courier her zamankinden daha güvenli bir uzaktan kumanda merkezi kilit sistemine sahip. Sürücünün kapısında yer alan bir anahtarla, tek bir bağımsız kapıyı açıp diğerlerini kilitli bırakmayı seçebilme özelliği sunar. . Bu anahtar aynı zamanda tüm araç kapılarının kilidini açıp kapamayı kontrol eder.

Uzaktan kumandalı merkezi kilit
Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Ford'a özel devrilme oranı sensörü, özellikle yüksek ağırlık merkezli durumlarda ve dışa eğimli virajlarda, Devrilme Kontrol Sistemi ile lastiklerin yerde tutulmasına yardımcı olur.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.