Rahatlık ve Konfor

Tourneo Custom sizi konforlu bir yolculuğa davet ediyor. Türkçe sesli kontrol özellikli Ford SYNC, hareket halindeyken bile sesli arama yapabilmenizi sağlıyor.

Çok seçenekli koltuk konfigürasyonu

Çok seçenekli koltuk konfigürasyonu

Ford Tourneo Custom, benzersiz konforu ve ileri teknolojiye sahip özellikleriyle size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. 30’dan fazla farklı koltuk konfigürasyonu ihtiyacınıza uygun şekilde tasarlayabilme rahatlığı sunuyor. 

Koltuk aralıklarını katlayıp düz yüzeyi masa olarak kullanabilme ve koltukların ikinci sırasını konferansta olduğu gibi düzenleyebilme özellikleri de size ekstra kolaylık sağlıyor.

AppLink ve Ford SYNC 3 ile yolculuk yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmadı.

Ford’un yeni iletişim ve eğlence sistemi SYNC3, standartları yeniden belirliyor. Gelişmiş kontrolleri bilgiye daha hızlı erişmenizi sağlıyor. AppLink teknolojisi, Android Ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonunuzu uyumlu hale getiriyor ve Ford SYNC3’e kolayca bağlayabilme olanağı getiriyor.

AppLink ve Ford SYNC 3 ile yolculuk yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmadı.
Her şey yerli yerinde

Her şey yerli yerinde

Ford Tourneo Custom, Gösterge panelinin üzerindeki alan da dahil çok sayıda işlevsel saklama alanı, 12V elektrik prizi ve standart USB bağlantı noktası sunar. 

İsteğe bağlı sürücü koltuğuyla ön yolcu koltuklarının arasına 150 Watt, 240V priz takılabilir.

Kapaklı bardak tutucu, şişe tutucular, koltuk altında dizüstü bilgisayar ve dosyalar için saklama gözleri, kapı bölmeleri ve katlanır masa, araç içindeki malzemelerinizi düzenli biçimde saklamanıza ve değerli eşyalarınızı gözden uzak tutmanıza yardımcı olur.

Çift kayar kapı

Daha kolay erişim için her iki tarafta kayar kapılar bulunur. Aerodinamik verimliliği sağlayacak ve gürültünün azaltılmasına yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Çift kayar kapı
Ford Kolay Yakıt ile hataya yer yok

Ford Kolay Yakıt ile hataya yer yok

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansız. Farklı bir yakıt pompasının depoya girmesini engelleyen Ford Kolay Yakıt Sistemi’nin kapaksız bir sistem olması kirli yakıt kapaklarına dokunmanızı önler.

Quickclear ile ön camınızı kolayca temizleyin

Quickclear buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirildi. Sıcaklık sıfırın altında bile olsa sistem, tek bir düğme dokunuşuyla camdaki buzlanmayı birkaç saniyede çözer.

Quickclear ile ön camınızı kolayca temizleyin
2 gövde uzunluğu

2 gövde uzunluğu

Yolcu konforuna odaklanan Tourneo Custom Yolcu Taşıma Aracı L2 (uzun şasi), koridorlu koltuk dizilimi sayesinde dört koltuk sırasında da büyük miktarda alan sağlar. Arka koltuklara yan taraftaki sürgülü kapılardan kolayca ulaşılabilir. 

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.