Her zaman güvenli ve emniyetli

Bekleneceği üzere, güvenlik Tourneo Custom'da birinci önceliktir. Sizi, yolcularınızı ve aracınızı korumak için tasarlanmış teknolojilerle donatılmıştır. Tüm bunlar aracın Euro NCAP'tan 5 yıldız almasında etkili olmaktadır.

Bu sayfada gösterilen özellikler her modelde olmayabilir. Mevcut olduğu durumlarda, bu özellikler ilave ücret karşılığında opsiyonel ekstralar olarak satın alınabilir. Daha fazla bilgi edinmek ve mevcut özellikleri görmek için broşürü indirin.

Yayalar koruma altında

Yayalar koruma altında

Çarpışma Önleme Yardımcısı, yolunuza çıkabilecek araçları ve yayaları algılayarak sizi uyarır. Önünüze çıkan araçlara veya yayalara tepki vermezseniz, sistem otomatik olarak fren yapar ve kaza yapmadan atlatmanıza yardımcı olur. 80 km/saat kadar hızda etkin şekilde çalışır.

5 yıldızlı güvenlik

Tourneo Custom, Euro NCAP tarafından 5 yıldız ile ödüllendirildi.

5 yıldızlı güvenlik
Treylerinizi kontrol altında tutun

Treylerinizi kontrol altında tutun

Treyler Eğim Kontrol Sistemi, treylerin hareketini veya savrulmasını algılar ve aracınızın hızını düşürerek daha kontrollü çekiş sağlar. Sistem, motor torkunu azaltır; tekerleklere giden fren gücünü kademeli olarak artırarak aracı yavaşlatır. (Arka havalı süspansiyon opsiyonu seçilen araçlarda sunulmamaktadır.)

Her koşulda kontrol sizde

Yüke Duyarlı Kontrol (LAC), Elektronik Denge Kontrolünü aracın yüklü veya boş olmasına göre ayarlar. Tüm yükleme koşullarında kusuruz kontrol - denge uyumu sağlar.

Her koşulda kontrol sizde
Hava yastıklarıyla çevrelenmiştir

Hava yastıklarıyla çevrelenmiştir

Tourneo Custom, sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlamak için çok sayıda hava yastığına sahip.

Daha güçlü bir gövde

Daha güçlü gövde yapısı ve üstün çarpışma direnciyle üst seviyede güvenlik sunan Tourneo Custom, bu özelliğiyle sürüş konforunu önemli ölçüde artırır, araç içindeki gürültü ve titreşimlerin azaltılmasına yardımcı olur.

Daha güçlü bir gövde
Çocuklar güvende

Çocuklar güvende

ISOFIX bağlantıları çocuk koltuklarının kolay bir şekilde takılmasını ve çocukların güvenle yolculuk yapmalarını sağlıyor.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.