VERİMLİ

Tourneo Courier 1.5L TDCi Ford Duratorq motoruyla tüm yol koşullarında yakıtın her damlasından makisumum derecede yararlanmak üzere tasarlandı.

Maksimum yakıt tasarrufu

Maksimum yakıt tasarrufu

Tourneo Courier, 6 ileri vitesliyle daha ekonomik ve verimli. Yüksek hızlara çıktığınızda aracınızı 6. vitese geçirin ve yakıt tasarrufuna başlayın. Vites geçişlerinin yumuşadığını ve hızlandığını fark etmenizi sağlar.

Otomatik Start / Stop özelliğiyle daha az yakıt kullanın

Trafik ışıklarında durduğunuzda veya trafike kaldığınızda, bu teknoloji otomatik olarak motoru kapatır. (Ön farlar, klima, radyo ve Ford SYNC sistemi gibi önemli bölümlere elektrik vermeye devam eder) Hareket etmeye hazır olduğunuzda her zamanki gibi debriyaja basın ve vietesi bire alın. Otomatik Start / Stop özelliği şehir içi yollarda etkilidir ve yakıt tüketimini şehir içinde %10’a kadar azaltır.

Otomatik Start / Stop özelliğiyle daha az yakıt kullanın
Her dönüşü kolaylaştırın

Her dönüşü kolaylaştırın

Daha büyük araçlardan farklı olarak Tourneo Courier’nin yalnızca 10,5 m turu olduğu için dar sokaklarda bile U-dönüşleri ve park hareketleri daha hızlı ve kolay olur.

Güçlü yeni 1.5L Duratorq TDCi motorları

İkisi de verimli ve manuel vitesli 1.5 litre Duratorq TDCi dizel motordan birini 75PS veya 95PS (Euro6.1) ve 75PS veya 100PS (Euro6.2) seçebilirsiniz.

Güçlü yeni 1.5L Duratorq TDCi motorları

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.