Ford ve B&O PLAY 

İyi seçilmiş bir müzik listesi, sürüş sırasında o ânı eşsiz kılmak üzere fark yaratır.
Özellikle üstün kaliteli bir ses sistemiyle dinliyorsanız o fark daha net bir şekilde hissedilir.
B&O PLAY ile yeni işbirliğimiz, size sürüş sırasında kesinlikle yüksek kalitede sesin eşlik etmesini sağlıyor.

Mükemmel İşbirliği

Mükemmel İşbirliği

Ford, B&O PLAY araç içi premium ses çözümlerinin münhasır sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyor. Ford ve B&O PLAY arasındaki işbirliği, özgürlüğe ilham veren ve insanların müziklerini hareket hâlinde de yanlarına almasına olanak sağlayan ustaca ve yenilikçi çözümlerin geliştirilmesi konusunda tutkulu iki marka için de doğal bir uyumu temsil ediyor. Bu yeni birliktelik, B&O PLAY'in her araç kabini için özel olarak hazırlanan yüksek kaliteli ses çözümlerinin pozitif bir uzantısı. Bang & Olufsen'in 90 yıllık mirasını temel alan B&O PLAY'in çağdaş ürünleri, ister evde ister hareket hâlinde en üstün ses deneyimini, doğal ve yüksek kaliteli materyallerin eşsiz tasarımı ile birleştiriyor.

B&O PLAY'in Ford için ürettiği ses çözümleri, araç içerisinde kullanıcı deneyimini yükseltmeye odaklanıyor. Bu sayede yoğun trafikte 20 dakikalık kısa bir sürüş ya da 20 günlük uzun bir yolculuk çok daha keyifli bir hale geliyor. B&O PLAY ses sistemine sahip bir Ford modelini kullanmak, sürüş deneyiminize coşku katacak ve bu sayede uzun yolculuklar yepyeni keşiflere, rutin kısa mesafeler ise harika kaçışlara dönüşecek.

Ford'un sunduğu diğer dikkat çekici teknolojilere bir göz atın: 

> Daha fazlası için

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.