Oluştur ve Fiyat Al Stok Görüntüle

Yeni Ford Kuga

Yeni Ford Kuga, fazlasıyla güçle donatılmış.

Sınıfının en iyi çekiş gücünü sağlayan üstün performansı, bağlanabilirlik özellikleri, iddialı ve modern hatlarıyla tasarım ve teknolojinin mükemmel birleşimi olan yeni Ford Kuga ile benzersiz bir sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Ford Kuga'nın modern ve ferah dış görünümü; yeni kaputu, %100 LED teknolojili ön ve arka farları, yeni sis lamba çerçeveleri, yenilenen ön ızgara ve tampon gibi detaylarla tamamlanıyor. Ayrıca, bagaj açma kolunun gizlenmesiyle elde edilen şık tasarım, aracın estetik ve fonksiyonel özelliklerini öne çıkarıyor. 

Hayalinizdeki Yeni Kuga'ya Sahip Olun!

Yeni Kuga modellerimizin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

Stok Görüntüle

Yeni Ford Kuga Modelleri

Yeni Ford Kuga'nın Akıllı Teknolojisi

Yeni Ford Kuga, 13.2 inç SYNC 4 dokunmatik ekranı ve 12.3 inçlik dijital gösterge paneli ile sürüş deneyiminizi daha da zenginleştirir.

Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri, telefonunuzu araca kolayca bağlamanızı sağlar. Bağlı modem ile birlikte bağlantılı araç teknolojilerini ve FordPass uygulamasını etkili bir şekilde kullanımınıza olanak sağlar.

Bu özellikler, sürüşünüzü daha keyifli hale getirirken, aynı zamanda daha fazla bağlanabilirlik imkanı sunar.

Yeni Ford Kuga'nın Modern İşlevselliği

Yeniden tasarlanan iç mekan, esnek arka koltuklar ve 553 litrelik geniş bagaj, otomotiv dünyasında yeni bir standart belirledi. Artık sadece bir araç değil, bir yaşam alanı. Yenilikçi tasarımıyla bu araç yaşam tarzınıza uyum sağlayarak her yolculuğu daha keyifli hale getiriyor. Esneklik ve ferahlık alanındaki bu yenilikler onu modern sürücüler için ideal bir seçim haline getiriyor. Aracın iç mekanında yaratılan esnek alan her türlü ihtiyaca cevap verirken, geniş bagaj alanıyla da pratik bir kullanım sunuyor. Geniş alan artık bir lüks değil, bir yaşam biçimi.

Yeni Ford Kuga'nın Yenilikçi İç Tasarımı

Yeni Ford Kuga daha da çarpıcı ve modern görünecek şekilde tasarlandı. Otomobilin genel estetiği, yeniden şekillendirilen ön tampon ve çarpıcı yeni ızgara ile geliştirildi. Yeni sis farı çerçeveleri ve %100 LED teknolojisine sahip farlar hem güvenliği hem de görünümü bir adım öteye taşıyor. Yeni kaput tasarımı otomobilin aerodinamik profilini vurgularken, yeni jant seçenekleri kişiselleştirmeye olanak tanıyor. Yeni dış renk seçenekleri her sürücünün kendi tarzını yansıtmasına olanak tanıyor. Arka tarafta, yeniden tasarlanan Akıllı Bagaj Kapağı kullanılabilirliği ve pratikliği artırıyor. Bu yeniliklerle yeni Ford Kuga artık sadece bir otomobil değil, sürüş deneyiminizi geliştiren bir yaşam tarzı.

Yeniden tanımlanan tarz: Yeni Ford Kuga'nın güçlü ve modern tasarımı

Renk Seçeneklerini Keşfedin

Yeni Ford Kuga'nın Özellikleri

Yeni Kuga Artık Bağlanılabilir!

Bağlantılı araçlarınızı FordPass uygulamasına ekledikten sonra etkinleştirerek FordPass'in size sunacağı deneyimi yaşayabilirsiniz. Aracınızı uzaktan kontrol edebileceğiniz, aracınıza dair güncel bilgilere ve arıza anında size sunacağımız özel veri temelli hizmetlere FordPass hesabınızı oluşturarak erişebilirsiniz.

FordPass Hakkında Bilgi Alın

Yeni Kuga'nın Orijinal Ford Aksesuarları

Yeni Ford Kuga aracınızı yüksek kaliteli aksesuarlarla kişiselleştirin.

BAYİ ARAMA

İhtiyacınıza uygun bir Ford Bayisi bulmak için, gelişmiş aramayı kullanın.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.