Güç, verimlilik ve zerafet

Ford Ranger daha sıkı ve daha verimli çalışacak şekilde tasarlandı. Bu pikap, yakıtınızın her bir damlasıyla daha fazla kilometre kat etmenize yardımcı olacak yeni, güçlü bir motor aralığına sahiptir. Bu motorlar değişen koşullara ve arazi şartlarına sorunsuz şekilde uyum sağlayan gelişmiş, yeni bir şanzımanla desteklenmektedir. Start / Stop Sistemi ve SYNCIII gibi çok sayıda yararlı teknoloji sayesinde bu dayanıklı pikap, kas gücüyle beyin gücünün mükemmel bir karışımıdır.

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi yeni nesil 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Ranger her zamankinden daha güçlü, daha verimli ve daha düşük emisyonlara sahip. 213 PS beygir gücü ve 500 Nm tork gücüne ulaşan aktarma sistemi seçeneği ile, size en uygun modeli bulmanız garanti.

Daha düşük emisyon

Hangi motoru seçerseniz seçin, her motor sıkı Euro 6.2 emisyon standartlarını karşılamaktadır. Bu standartlar, hava kalitesini artırmak ve egzoz emisyonlarını düşürmek üzere tasarlanmıştır.

Daha düşük emisyon
Sofistike, 10 vitesli otomatik şanzıman

Sofistike, 10 vitesli otomatik şanzıman

Gelişmiş, yeni 10 ileri otomatik vitesli şanzımanla Ranger olağanüstü bir yakıt ekonomisi ve ödüllendirici bir hızlanma sunar. Şanzımanın değişen koşullara zahmetsizce adapte olmasını sağlayan gerçek zamanlı adaptif vites değiştirme özelliğini de kullanır. Böylelikle, ister otoyolda isterse zorlu off-road arazi şartlarında olun, daima doğru zamanda doğru vitesi kullanırsınız.

Start / Stop Sistemi özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda motoru otomatik olarak kapatabilir. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise, siz her zamanki gibi debriyaja basıp birinci vitesi seçerken veya otomatik modellerde ayağınızı fren pedalından çekerken, sistem aracı yeniden çalıştırır. Otomatik şanzımanlı araçlarda Otomatik Çalıştır-Durdurma, özellikle şehir içi trafikte etkilidir ve yakıt tüketimini %10'a kadar azaltabilir.

Start / Stop Sistemi özelliğiyle daha az yakıt tüketin
Önemli seyahat bilgileri

Önemli seyahat bilgileri

Aracınızdaki yol bilgisayarı; kat ettiğiniz mesafe, yakıt tüketimi, hız ve dış ortam sıcaklığı gibi önemli bilgi ve rakamları gösterir. Ayrıca, aracınızın deposundaki yakıtla daha ne kadar yol kat edebileceğini yaklaşık olarak gösteren bir gösterge de bulunur. Bu özellik uzun yolculuklarda veya uzak yerlere seyahat edecekseniz gerçekten faydalı olabilir.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.