Ford Ücretsiz Yaz Kontrolleri Ford Ücretsiz Yaz Kontrolleri

Tatil Öncesi Ücretsiz Yaz Kontrolü Ford Yetkili Servislerinde

Ford Yetkili Servislerimize uğrayarak aracınızın klima, fren, lastik, akü ve diğer önemli aksamlarını ücretsiz kontrol ettirebilirsiniz. Klima gazı dolumunu sadece 999 TL’ye yaptırabilir, polen filtresi değişiminde %25 indirim ve Brisa markalı lastiklerde KDV bizden fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen Ford Yetkili Servislerinde bir randevu oluşturun ve güvenle yola çıkın.

Hemen Servis Randevusu Al

Ücretsiz Klima Kontrolü ve 999 TL’ye Gaz Dolumu

Yaz sıcaklarında aracınızın en sevilen yardımcılarından olan klimanızı ücretsiz kontrol ettirebilirsiniz. Gerekli durumda sadece 999 TL’ye klima gazı dolumu yaptırarak yolculuklarınız boyunca serin ve rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Polen Filtresinde %25 İndirim

Aracınızın hava kalitesini korumak ve konforlu bir sürüş sağlamak için polen filtresini %25 indirimle değiştirebilirsiniz. Zararlı partiküllerden korunarak, temiz hava ile yolculuk yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Brisa Lastiklerde KDV Bizden

Aracınızın lastiklerinin değişim zamanı geldiyse, Brisa markalı lastikleri KDV bizden kampanyasıyla satın alabilirsiniz. Yeni lastiklerinizle her yolculuğunuzda güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kampanya 29 Nisan – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup; Ford Trucks hariç tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Polen filtresinde %25 indirim kampanyası sisteme tanımlı polen filtrelerinde geçerlidir. Belirtilen KDV dahil 999 TL’lik klima gazı dolumu R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir.
Brisa lastiklerde KDV bizden kampanyası, binek ve ticari tüm araçlarda tüm ebatları kapsamaktadır. Yaz, Kış ve 4 Mevsim lastik alımında fiyatlar yalnızca Brisa marka lastiklerde geçerlidir. 
Tüm kampanyalar için kampanya süresince araç başına 1 kez indirim verilebilir ve stoklarla sınırlıdır.
Uygulanacak kampanyalar indirim tavsiyesi niteliğindedir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır. Ford Otomotiv San A.Ş kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.