Ford Servis'te Usta İşi Fiks Menüler, Ekonomik Fiyatlar...

Ford Servis'te Usta İşi Fiks Menüler, Ekonomik Fiyatlar...

4 yaş ve üzeri binek ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

Ford Eko Servis Menüsü

· Motor yağı değişimi

· Yağ filtresi değişimi

· Hava filtresi değişimi

· İşçilik

· 4 yaş ve üzeri Focus aracınıza özel 449 TL'den başlayan fiyatlar,

· 4 yaş ve üzeri Fiesta aracınıza özel 589 TL'den başlayan fiyatlar,

· 4 yaş ve üzeri Transit Connect aracınıza özel 609 TL'den başlayan fiyatlar,

· 4 yaş ve üzeri Transit Van aracınıza özel 449 TL'den başlayan fiyatlar,
 

Eko Servis menülerinde! Orijinal yedek parça güvencesiyle, uzman ellerden bakım-onarım fırsatı Ford Servis’te sizleri bekliyor! 1

 

Servis Randevusu Almak İçin Tıklayın

Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü olan, Ford Otosan tarafından model yılı, motor ve yakıt tipine göre belirlenen araçları kapsar. Eko Servis menüsü alabilecek araçlar sisteme tanımlanmıştır ve sisteme tanımlı olmayan araçlarda geçerli değildir. Standart garantisi ve FordGüvence kapsamındaki araçlar faydalanamaz. Eko Servis periyodik bakım değildir ve sadece aracınızın motorunun temel bakımını gerçekleştirmektedir. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Menü dışında talep edilen yedek parça ve işçilikler mevcut fiyatlarından faturaya eklenecektir. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Eko Servis menüleri ve fiyatları aracın modeli ve motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlara KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 30 Haziran 2020 tarihine kadar,  kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerli kampanyalı fiyatlardır. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.