KATILIM KOŞULLARI

                         

1- Dijital Ford LifeCard; Ford Otosan, Ford Otosan Yetkili Bayileri ile programa katılacak diğer işyerlerinde müşterilere genel ve özel kampanyalar, müşteri memnuniyeti anketleri, promosyon ve indirimler, tanıtım ve bilgilendirmeler, doğrudan pazarlama aktiviteleri, alışveriş karşılığında indirim kazanma, düzenlenen aktivitelere katılma gibi imkanlar sunan müşteri memnuniyeti odaklı bir sadakat ve doğrudan pazarlama programı olup, mülkiyeti Ford Otosan’a aittir.

2- Dijital Ford LifeCard kullanımı sadece 18 (on sekiz) yaşını doldurmuş gerçek kişiler için geçerli olup, tüzel kişilerin kullanması ve/veya filolar için kullanılması mümkün değildir.

3- Müşteri’nin, 18 (on sekiz) yaşını doldurmuş ve araç sahibi olduğu hususları, müşteri tarafından yetkili bayilere ibraz edilecek araç ruhsatı ve kimlik üzerinden teyit edilecek ve LifeCard yalnızca ruhsatta bilgilerine yer verilen aracın plakasına tanımlanmış olacaktır. Müşterinin birden fazla aracının bulunması halinde, her bir araç için ayrı dijital Dijital Ford LifeCard’ı olmalıdır.

4- Müşterinin Dijital Ford LifeCard’dan Ford Otosan Yetkili Bayilerinde faydalanabilmesi için müşteri, kart ve kayıtlı araç bilgilerinin eşleşmiş olması gerekmektedir. Müşteri kartını teslim aldığı an itibariyle, Ford Otosan Yetkili Satıcı ve servislerinin yanı sıra programa katılan diğer işyerlerinde de kullanmaya başlayabilecektir.

5- Müşteri, Ford Otosan Yetkili Servislerinde yapacağı servis harcamaları üzerinden, Ford Otosan tarafından belirlenecek şekilde servis sadakatine bağlı yaş indirimi kazanacaktır. Söz konusu yaş indirimi, Ford Otosan Yetkili Servislerinden Dijital Ford LifeCard ile yapılacak olan orijinal yedek parça ve işçilik hizmeti alımlarında kullanılabilecektir.

6- Dijital Ford LifeCard, tek başına bir ödeme aracı olmadığı gibi, kredi kartı özelliği de bulunmamaktadır. Kart aracılığıyla sunulacak kampanya, promosyon ve indirim vb. avantajlar toplam satın alım ve/veya hizmet bedelinden yüksek olsa dahi nakde çevrilemez ve nakit iadesi yapılamaz. Kartta biriken indirim ve diğer faydaların paraya çevrilmesi mümkün değildir.

7- Kart aracılığıyla sunulacak kampanya, promosyon ve indirim vb. avantajlar, karttan bağımsız sunulan diğer kampanya, promosyon, fayda, avantaj, indirim ve sadakat programları ile aksi Ford Otosan tarafından belirtilmedikçe birleştirilemez.

8- Müşteri, Ford Otosan tarafından herhangi bir gerekçe göstermeye gerek olmaksızın programın sona erdirilebileceğini, askıya alınabileceğini ve/veya değiştirilebileceğini, kartın kullanım dışı bırakılabileceğini veya kartın kullanımının askıya alınabileceğini kabul eder. Bu durumda Ford Otosan ve/veya yetkili bayilerinden nakit iadesi dahil olmak üzere herhangi bir talepte bulunamayacaktır.

9- Müşteri herhangi bir gerekçe göstermeksizin, Ford İletişim Merkezi hattına (444 3673) bildirimde bulunmak suretiyle Dijital Ford LifeCard’ını iptal edebilir.

10- Müşteri tarafından Dijital Ford LifeCard’ın iptal edilmesi yahut Ford Otosan tarafından programın sona erdirilmesi hallerinde; karta tanımlanmış olan tüm kampanya, indirim, promosyon vb. faydalar, kartın indirim kazanma ve harcama fonksiyonları da dahil olmak üzere, sona erecektir.

11- Kayıtlı aracın satılması durumunda, aracın yeni sahibi Ford Yetkili Bayisine güncel araç ruhsatıyla başvurarak, yeni Dijital Ford LifeCard alabilecektir. Bununla birlikte aracın eski sahibine ait kartın ya da indirimlerin ve/veya diğer faydaların, aracın yeni sahibine devredilmesi söz konusu olmayacaktır. Müşterinin kayıtlı aracı satması ve aracın yeni sahibinin yeni kart alması akabinde aracın eski sahibinin kartı iptal edilecek olup, müşteri, kayıtlı aracı satması halinde karta tanımlı avantajlara ilişkin olarak nakit iadesi dahil olmak üzere herhangi bir talepte bulunamayacaktır.

12- Müşteri tarafından programın suistimal edilmesi, kartın amacı dışında kullanımı, hileli davranışlarda bulunulması, fazla indirim ve/veya başkaca ihlali hallerinde Ford Otosan, diğer tüm hakları saklı kalmak üzere, kartı iptal edebilecek ve müşterinin hak kazandığı avantaj, indirim, puan ve diğer faydaları iptal edecek, haksız olarak elde edilen faydayı geri isteyebilecektir.

                       

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.