Kullanışlılık

Ford Ranger Raptor, dünyanın en zorlu arazilerini kolaylıkla alt etmek üzere özenle tasarlandı. Benzersiz yüksek mukavemetli, düşük alaşımlı çelik şasesi en zorlu arazi performans taleplerini dahi karşılayacak şekilde üretilir. Yerden yüksekliği 281 mm ve 850 mm derinliğe kadar suda sorunsuzca ilerler. Ford Ranger Raptor'daki her bir özellik, aracın hiçbir yerde bulamayacağınız üstün bir arazi deneyimi vermesini sağlamak için tasarlandı.

Bir arazi savaşçısı

Bir arazi savaşçısı

Ford Ranger Raptor'un benzersiz merdiven kasalı şasesi Yüksek Mukavemetli Düşük Alaşımlı (HSLA) çelikle güçlendirilerek en zorlu arazi performans taleplerini dahi karşılayacak duruma getirildi. Dünyanın en çetin koşullarına sahip ortamlarda kapsamlı şekilde test edilen Ford Ranger Raptor şasisi, maksimum dayanıklılık ve yüksek özelliklere sahip performans sunuyor.

Yüksek duruş

Arazideki engeller Ford Ranger Raptor için engel değil. Yükseltilmiş tasarımı sayesinde pikabınızla yolunuza çıkan her şeyden 281 mm yüksekte kalacaksınız.  

Yüksek duruş
Etkileyici çekme gücü

Etkileyici çekme gücü

Ford Ranger Raptor, en zorlu arazi koşullarını kolaylıkla alt etmenizi sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda en büyük ve ağır yükleri taşıyabilirsiniz.

Kolaylıkla ilerler

Ford Ranger Raptor, diğer araçların gitmeye korktuğu yerlere gidebiliyor. 850 mm'lik sudan geçme yüksekliği ile hem kuru arazide hem de sudan geçerken kendini kanıtlıyor.

Kolaylıkla ilerler
Dikkatleri üzerine toplar

Dikkatleri üzerine toplar

Ford Ranger Raptor ile birlikte sunulan spor barları, kendine ikinci defa baktıracak atletik bir profil yaratıyor. Dahili yüksek seviyeli lamba sayesinde, gece boyunca yükleme bölmesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha güvenli yük için sağlam bağlama sistemleri

Ford Ranger Raptor'unuzla ne taşıyor olursanız olun bu DIN uyumlu bağlama noktaları yükünüzü güvenli ve emniyetli şekilde taşımanıza yardımcı oluyor.

Daha güvenli yük için sağlam bağlama sistemleri
Kafanız rahat etsin diye çok amaçlı, kilitlenebilir pikap kasası

Kafanız rahat etsin diye çok amaçlı, kilitlenebilir pikap kasası

Ford Ranger Raptor'un pikap kasası standart bir Euro Pallet'i, işinizle ilgili tüm aletlerinizi ya da hafta sonunda çıktığınız kamp gezisinde ihtiyacınız olan her şeyi taşıyacak kapasiteye sahip. Ayrıca yükünüzün güvenliğini sağlayan, tümü DIN uyumlu bazı özellikler de sunmaktadır: Sağlam bağlama kancaları, dahili yük desteği ve bazı modellerde harici halat rayları. Güvenliğinizi ve iç rahatlığınızı sağlamak için bagaj kapağı manuel olarak kilitlenip açılabilmektedir.

İhtiyacınız olan yerlerde elektrik gücü

Zekice düşünülmüş ek dokunuşlar, işinize kullanışlı destek sağlıyor. Kabinde isteğe bağlı bir 240 volt güç girişi, yoldayken telefonunuzu, tabletinizi veya şarj edilebilir iş aletinizi şarj etmeniz gerektiğinde paha biçilmez yardım sağlıyor.

İhtiyacınız olan yerlerde elektrik gücü

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.