Büyük güç, ince detaylar.

Yeni Mustang'in modifiye edilmiş 5,0 L V8 motor ve çok sayıda yenilikçi teknoloji gibi birçok farklılığı anında duyacak ve hissedeceksiniz.

Bir Mustang. İki güçlü motor.

Bir Mustang. İki güçlü motor.

Mustang'in yenilenen 5,0 L V8 motoruna, çift yakıtlı yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon ve düşük basınçlı port yakıt enjeksiyonu ekledik. Emisyonları daha da düşürürken 2,3 L EcoBoost® motorunu daha güçlü hale getirdik.

Benzersiz sesin maestrosu.

Bu yeni teknoloji sayesinde Mustang'inizin sesleri artık sizin kontrolünüzde oluyor. 12”lik LCD ekran menüsünden Aktif Valf Egzoz seçimini yaparak egzoz sesinin yoğunluğunu 4 farklı ayar arasından seçebiliyorsunuz: Sessiz, Normal, Spor veya Yarış pisti. Sessiz modda bir zamanlayıcı ayarlayarak bu modun ne zaman devreye gireceğini de belirleyebiliyorsunuz.

Benzersiz sesin maestrosu.
Güven veren fren.

Güven veren fren.

Özel olarak tasarlanan, yüksek performanslı frenleme sistemi 4 pistonlu ön fren diski kıskaçlarını ve havalandırmalı fren disklerini içeriyor. Bu parçaların performansı ise birçok gelişmiş elektronik güvenlik ve sürücü destek teknolojilerine bağlıdır. 5,0 L V8 motor; soğutmalı 15 “lik rotorları kavrayan, 6 pistonlu Brembo™ marka ön kaliperler gibi daha da gelişmiş özelliklerle donatıldı.

Hızıyla eşsiz, ekonomisiyle rakipsiz.

Gelişmiş, yeni 10 ileri otomatik şanzımanla mükemmel bir hızlanma ve rakipsiz bir yakıt ekonomisi elde ediyorsunuz. Dişli kutusunun elektronik kontrol sistemi, Mustang'inizin farklı sürüş modları için performansı optimum düzeye çıkaran ayarları devreye alıyor. Gerçek zamanlı uyarlamalı vites değiştirme özelliğiyle şanzıman, değişen koşullara uyarlanabiliyor ve ister otobanda ister pistte mevcut koşullara en uygun vitesi seçiyor. Direksiyon simidinden de kontrol edilebilen vites sayesinde Mustang'inizin etkileyici gücünün kontrolü daima sizinle oluyor.

 

Hızıyla eşsiz, ekonomisiyle rakipsiz.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.