Arkanıza yaslanın ve her anın tadını çıkarın.

Yeni Mustang ile şehrin caddelerini dolaşabilir ya daşehirlerarası uzun bir seyahate çıkabilirsiniz. Rahatlamanız ve kendinizi tamamen sürüş deneyimine kaptırmanız için tasarlanmıştır.

Ellerinizi serbest bırakın.

Ellerinizi serbest bırakın.

SYNC 3, bugüne kadar ki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar, ekstra işlevsellik ile artık daha hızlı ve kullanılması daha kolay. Yenilenmiş ara yüzü, daha pratik kullanım için eskisinden büyük tuşlara sahiptir. 8” renkli dokunmatik ekran, daha da sezgisel bir kullanım sunmak için akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi yakınlaştırma – uzaklaştırma hareketleriyle kullanıma izin verir. SYNC 3 sayesinde ayrıca AppLink, Apple CarPlay özellikleri ile akıllı telefonunuzdaki bilgilerinizi dokunmatik ekranda görüntüleyebiliyorsunuz.

Sürüşünüzü renklendirin.

Gece otomobilinizi kullanırken ortam aydınlatmasıyla, modunuza uygun bir renk seçebilirsiniz. 7 ortam ışığı alternatifi arasından seçim yaparak veya MyColor özelliği sayesinde kendi favori renk karışımlarınızı oluşturduğunuzda ekran göstergelerinizin rengini kişiselleştirebilirsiniz.

Sürüşünüzü renklendirin.
Sizin Mustang'iniz, sizin kurallarınız.

Sizin Mustang'iniz, sizin kurallarınız.

MyMode özelliği sayesinde, size özel sürüş modunuzu kişileştirebilir ve tercih ettiğiniz ayarları kaydedebilirsiniz. Direksiyon zorluğu, gaz tepkisi, vites kontrolü (sadece otomatik şanzımanda), Elektronik Stabilite Kontrolü ve otomobilin Aktif Valf Egzoz yoğunluğu bunlara dahildir.

Konforuyla da benzersiz, eşsiz, rakipsiz.

Konforuyla da benzersiz, eşsiz, rakipsiz.

Dış ortam koşulları ne olursa olsun, elektronik ayar kontrolüyle Mustang'inizde rahat edersiniz. Dilerseniz, kış günlerinde bile sıcak tutan ısıtmalı ön koltukları isteğe bağlı bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz.

En şık yardımcınız.

En şık yardımcınız.

SYNC 3 sadece “Açım” diyerek yakındaki restoranların listesine erişmenize, seçim ve rezervasyon yapmak için Michelin kılavuzunu görüntülemenize yardımcı olur.

Güvenle paylaşın.

Güvenle paylaşın.

Ford MyKey® maksimum hız sınırını, emniyet kemeri uyarıcısını, ses sistemi ve düzeyini önceden ayarlamanıza izin veriyor. Bu teknoloji, otomobilinizi bir başkasına ödünç verirken anahtarla istediğiniz kısıtlamaları yapmanızı sağlıyor. Kısıtlama bulunmayan ‘yönetici’ anahtarı kendinizde saklayabilir ve dilerseniz her ikisinden birer adet bulundurabilirsiniz.

Tek tuşla heyecan başlasın.

Tek tuşla heyecan başlasın.

Yeni Mustang, cebinizde veya çantanızda olsa dahi kendi anahtarının varlığını algılar. Ford Power anahtarsız çalıştırma düğmesine basarak motorun sesini duyabilirsiniz.

Gözünüz arkada kalmasın.

Gözünüz arkada kalmasın.

Yüksek kaldırım taşları, bisikletler, alçak duvarlar… Geri görüş kamerası, arkanızda biri olup olmadığını 8" SYNC 3 ekranında görebiliyorsunuz. Gözden kaçabilecekleri göstermenin yanı sıra, sanal çizgilerle size yardımcı oluyor ve en dar alanlara bile zahmetsiz park etmenizi sağlıyor. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye giriyor.

Sizi karşılayan sürpriz.

Sizi karşılayan sürpriz.

Kapıyı her açtığınızda zemin Mustang amblemi desenli bir ışıkla aydınlatılır.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.