Sofistike bir güven.

Kendinizi, yolcularınızı, yayaları ve otomobilinizi korumanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan Yeni Mustang’te çok sayıda gelişmiş güvenlik özellikleri bulunur.

 

Yolda herkesi koruyan güven.

Yolda herkesi koruyan güven.

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Önleme Asistanı otomobilin önündeki taşıt ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir taşıt veya yaya ile çarpışma riski algılanırsa sistem size uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygular.

Hakimiyet kurun.

Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC), otomobilinizde hakimiyetinizi artırmak üzere tasarlanmıştır. Ayrı ayrı her tekerleğin hızı, otomobilin yönü ve direksiyon açısı sensörlerle sürekli olarak izlenir. ESC her tekerleğin fren gücünü hassasiyetle dengeler ve aynı zamanda motorun gücünü azaltabilir. Böylece direksiyon sisteminin yetersiz veya aşırı tepki vermesinin önlenmesine, otomobilinizin daha dengeli ve kontrollü yol seyrine yardımcı olur. ESC ve Çekiş Kontrol Sistemi ayrıca ıslak veya buzlu yol şartlarında patinaj riskini azaltır.

Hakimiyet kurun.
Lastiklerinizin de söyleyecekleri var.

Lastiklerinizin de söyleyecekleri var.

Seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, lastik basınç takip sistemi gösterge panelindeki işaretiyle sizi uyarıyor.

Daha hızlı, daha kısa mesafeli acil duruşlar.

Daha hızlı, daha kısa mesafeli acil duruşlar.

Otomobil, acil fren yapma olasılığını algılaması durumunda Elektronik Denge Kontrolü, fren sistemini önceden doldurarak, fren pedalı ile fren diskleri arasındaki her türlü hava boşluğunu kapatıyor. Elektronik Fren Dolumu adı ile bilinen bu teknoloji, otomobilin fren mesafesini azaltıyor.

Özel korumalarınız var.

Geliştirilmiş, hırsızlık önleme alarm sistemi Yeni Mustang'inizi korumanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır ve otomobilinize izinsiz girilmeye kalkışıldığında sizi uyarıyor. Ayrıca, otomobilinizin habersiz çekilmesini engelliyor. Sistem alarmını farklı biçimlerde etkinleştirerek kapıları, ön gövdeyi ve bagajı izlemeye alabiliyorsunuz.

Özel korumalarınız var.

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.