FORD MUSTANG

Daha benzersiz, daha yüksek performansa sahip ve daha yenilikçi Yeni Mustang deneyimine hazır olun. Çünkü efsane şimdi bir başka.

Ford Mustang Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. güvencesi ile sadece FordStore bayileri TurOto (Ankara) ve Bilaller (Antalya) tarafından satışa sunulmaktadır.

MagneRide™ Amortisör sistemiyle sahne sizin.

MagneRide™ Amortisör sistemiyle sahne sizin.

Gelişmiş yeni süspansiyon sistemi hem sürüş güveni sağlıyor hem de mükemmel bir konfor sunuyor. Sistem sürekli olarak yol koşullarını ve sürücünün dikkatini takip ediyor, saniyenin 1.000’de biri kadar zaman aralıklarında amortisörleri kontrol ederek ayarlıyor. Farklı sürüş modları seçimi, her koşulda kontrol için sistemin kalibrasyonunu otomatik olarak ayarlıyor ve mükemmel sürüş konforu sağlıyor.

Bir Mustang. İki güçlü motor.

Mustang'in yenilenen 5,0 L V8 motoruna, çift yakıtlı yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon ve düşük basınçlı port yakıt enjeksiyonu ekledik. Emisyonları daha da düşürürken 2,3 L EcoBoost® motorunu daha güçlü hale getirdik

Bir Mustang. İki güçlü motor.
Ellerinizi serbest bırakın.

Ellerinizi serbest bırakın.

SYNC 3, bugüne kadar ki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar, ekstra işlevsellik ile artık daha hızlı ve kullanılması daha kolay. Yenilenmiş ara yüzü, daha pratik kullanım için eskisinden büyük tuşlara sahiptir. 8” renkli dokunmatik ekran, daha da sezgisel bir kullanım sunmak için akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi yakınlaştırma – uzaklaştırma hareketleriyle kullanıma izin verir. SYNC 3 sayesinde ayrıca AppLink, Apple CarPlay özellikleri ile akıllı telefonunuzdaki bilgilerinizi dokunmatik ekranda görüntüleyebiliyorsunuz.

Yolda herkesi koruyan güven.

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Önleme Asistanı otomobilin önündeki taşıt ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir taşıt veya yaya ile çarpışma riski algılanırsa sistem size uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygular.

Yolda herkesi koruyan güven.


Güncel Ford kampanyalarını keşfedin!

Tüm kampanyaları görüntüleyin

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

<%-todayClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

<%-todayPartsClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

<%-todayServiceClosingTime%> ' a kadar açık

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  YOL TARİFİ

  BAYİ DETAYI

Önemli Bilgi

 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Ford bayilerinden alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.