Tadını çıkaracağınız performans, takdir edeceğiniz verimlilik

Güçlü performans ve kusursuz tepkilerin
olağanüstü yakıt verimliliği ve düşük emisyonla buluşmasıyla,
Yeni Kuga tek bir paket ile her şeyi bir arada sunar.

Üstelik 1.5 L dizel otomatik seçeneği şimdi Türkiye'de!

Ford PowerShift şanzıman. Hızlı ve yakıt tasarruflu

Ford PowerShift şanzıman. Hızlı ve yakıt tasarruflu

Otomatik şanzımanın rahatlığını manuel şanzımanın sağladığı hâkimiyet ile bir araya getiren ve altı ileri vitesli, çift kavrama sistemi kullanan sistem, vitesler arasında güç kaybı olmadan pürüzsüz geçiş sağlar.

Daha yüksek performans, daha çok verim

Yeni Kuga, gücünü 182 PS'lik 1,5 litre Ford EcoBoost benzinli motordan almaktadır. Motor, geleneksel 1,6 litre motorlardan beklediğiniz gücü eksiksiz olarak sunar. Direkt yakıt enjeksiyonu, turbo şarj ve çift bağımsız değişken eksantrik mili zamanlaması bir araya gelerek sorunsuz, hızlı yanıt veren ve etkili bir performans sunar.

Daha yüksek performans, daha çok verim
1.5 L Dizel TDCi

1.5 L Dizel TDCi

Dizel mi tercih ediyorsunuz? O zaman 1.5 L TDCi tam size göre. Gelişmiş dizel motor emisyonu azaltırken güç, tork ve ekonomiyi bir araya getirerek en yeni motor teknolojisinden faydalanmaktadır. 1.5 L TDCi, 120 PS güç çıkışı sunar.

Otomatik Başlat-Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda bu teknoloji, motoru otomatik olarak kapatabilir. Ancak klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi debriyaja basarken veya otomatik modellerde gaz pedalına basarken, sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %10'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Başlat-Durdur özelliği, özellikle şehir trafiğinde dolaşırken verimli bir sistemdir.

Otomatik Başlat-Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin
Hızlı, manuel vites değiştirme

Hızlı, manuel vites değiştirme

6 ileri vitesli manuel şanzıman, yüksek tork kapasitesine sahiptir ve sorunsuz, hızlı ve hassas vites değiştirme olanağı sağlar. Maksimum yakıt tasarrufu için, gösterge panelindeki vites gösterge lambası ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler.

Direksiyondan vites değiştirmenin keyfini çıkarın

Normal şartlarda sadece çok gelişmiş spor arabalarda bulunan Otomatik Pedal Değiştiriciler, Yeni Kuga'nın hem 6 ileri vitesli otomatik hem de PowerShift şanzımanlı modellerinde bulunmaktadır. Yarış arabalarından esinlenen bu teknoloji, hızlı pedal değiştirme seçeneğini parmak uçlarınıza getiriyor. Pedal kumandalarının direksiyona yerleştirilmiş olması sayesinde, virajlarda daha verimli bir şekilde vites değiştirebilirsiniz.

Direksiyondan vites değiştirmenin keyfini çıkarın

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.