Konforunuz için üretilmiş, rahatınız için tasarlanmıştır.

Ford Kuga'da her özelliğin birincil önceliği sizin ihtiyaçlarınızdır.
Bir dizi akıllı teknoloji sizin için çalışırken, arkanıza yaslanın ve sürüşün tadını çıkarın.

En gelişmiş eller serbest teknolojisi

En gelişmiş eller serbest teknolojisi

Ses Kontrollü ve Dokunmatik Ekranlı Ford SYNC 3 sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla müziği kontrol edebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca, USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik çalabilirsiniz. Sistem, gelen mesajlarınızı da size sesli olarak okur. Alternatif olarak basit, sezgisel navigasyon için birleştirme ve kaydırma hareketleri sunan 8" dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu modern 'bilgi-eğlence' sistemi ayrıca AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri ile akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda görüntüler.

* Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. firmasına aittir ve bu firmanın izniyle kullanılabilir. Bu markalar, Ford Motor Company Limited ve bağlı şirketleri tarafından lisans altında kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.

Zahmetsiz açma ve kapatma sağlayan akıllı bagaj kapağı

Elleriniz tamamen dolu olduğunda ve anahtarınız üzerinizdeyken tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altına götürerek hareket ettirmektir. Bagaj kapağı otomatik olarak açılacak ya da kapanacaktır.

Daha aydınlık ve ferah bir etki için geniş, panoramik tavan

Daha aydınlık ve ferah bir etki için geniş, panoramik tavan

Yeni Kuga, iç mekânı daha aydınlık ve ferah hale getirmek üzere aralanarak ya da arka tavanın altına kayarak açılan iki kısımlı, lüks cam panoramik tavan seçeneği ile sunulmaktadır. Aracın tavanı doğal ışığın girişine izin verirken, güneş ışığını yansıtma özelliğine sahip camı ise aynı zamanda serin kalmanızı sağlar ve sizi zararlı UV ışınlarından korur. Elektrikle çalışan tavan gölgeliği, tavanı tek bir düğme dokunuşuyla açıp kapayabilmenizi sağlar.

Soğuk günlerde sizi sıcak tutar

Deri koltuk özelliğini seçtiğinizde, en üst düzeyde rahatlık sağlamak üzere, sürücü ve ön yolcu koltukları ısıtılır. Üstelik ısıtmalı direksiyon sayesinde dondurucu kış günlerinde direksiyon başına geçmek daha tahammül edilebilir hale gelir.

Soğuk günlerde sizi sıcak tutar
Elektronik park freni

Elektronik park freni

Akıllıca tasarlanmış Elektronik Park Freni, geleneksel el freni kolunu tarihe gömüyor. Park frenini şimdi orta konsol üzerindeki basit bir düğme ile zahmetsizce devreye sokabilirsiniz. Bu kullanışlı özellik, hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra size ekstra eşya bölmesi alanı sunar.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. Sıcaklık dışarıda sıfırın altında olsa bile, sistem birkaç saniye içinde çalışmaya başlar.

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşullarının gerektirdiği şekilde hızını ayarlar. Silecekler temizlemeden önce birikebilen su miktarına göre belirlenmiş altı hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz. Yağmur Sensörlü Silecekler, Otomatik Yanan Ön Farlar özelliğiyle birlikte isteğe bağlı seçenek olarak sunulmaktadır.

Önemli Bilgi

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi yetkili satıcılarımızdan alınabilir.

  • Web sitesi kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Tarayıcınız desteklenmiyor

Farklı bir tarayıcı indirmek için aşağıdaki görsellerden birine tıklayınız.